اهدای جایزه مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی مجتمع مس سونگون
اهدای جایزه مسئولیت اجتماعی به روابط عمومی مجتمع مس سونگون
‌‌ تبریزکهن -چهارمین رخداد ملّی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی با حضور اساتید و مدیران روابط عمومی های سازمان های دولتی و خصوصی امروز یکشنبه 15 تیرماه 99 در مرکز همایش های بین المللی مرکز مدیریت صنعتی برگزار گردید.

‌‌
تبریزکهن-چهارمین رخداد ملّی بررسی مسایل و چالش های روابط عمومی با حضور اساتید و مدیران روابط عمومی های سازمان های دولتی و خصوصی امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۹۹ در مرکز همایش های بین المللی مرکز مدیریت صنعتی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛‌در این همایش که محور آن، چالش های روابط عمومی در حوزه مقابله با کرونا بود از شرکت ها و موسسات موفق در زمینه مسئولیت های اجتماعی در مقابله با کرونا تجلیل به عمل آمد.

‌مجتمع مس سونگون نیز با توجه به عملکرد این مجتمع در راستای مسئولیت های اجتماعی درون و برون سازمانی خود در این رخداد شرکت نموده بود که با توجه به عملکرد درخشان و قابل قبول آن، جزو شرکت های برتر و برگزیده انتخاب گردید و لوح سپاس به مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع اهدا گردید.

‌محمد حسین ایازی مدیر روابط عمومی نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون در حاشیه این نشست گفت: طبق بررسی ها و نظرات هیئت داوری و صحبت های دبیر این رخداد ملّی، اقدامات و عملکرد مجتمع مس سونگون در خصوص مقابله با کرونا چه در حوزه درون سازمانی و چه در حوزه برون سازمانی موجب تحسین همگان قرار گرفته بود و هیئت داوری این رخداد از مدیریت و اعضای ستاد مقابله با کرونا مجتمع، بابت این حجم از احساس مسئولیت و همنوع دوستی تقدیر و تشکر نموده و افزودند انتشار این اخبار امواج مثبتی در جامعه بوجود می آورد که با این اوضاع جامعه، بیش از هر زمانی مورد نیاز است و موجب دلگرمی مردم می شود.

‌همچنین در این رخداد، روابط عمومی شرکت ملّی صنایع مس ایران(دفتر ستادی تهران) موفق به کسب نشان برتر روابط عمومی و  روابط عمومی های مجتمع مس سرچشمه و شهر بابک نیز در حوزه مسئولیت های اجتماعی در مقابله با کرونا موفق به کسب عناوین برتر گردیدند.