بارسلونا ۲-۳ اتلتیکو مادرید؛ حذف آبی و اناری پوشان در بازی جنجالی
بارسلونا ۲-۳ اتلتیکو مادرید؛ حذف آبی و اناری پوشان در بازی جنجالی
تبریزکهن-اتلتیکو به فینال سورجام صعود کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی تبریز کهن، تیم های بارسلونا و اتلتیکو از ساعت ۲۲:۳۰ در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا به مصاف هم رفتند که تیم اتلتیکو با نتیجه ۲-۳ پیروز بازی شد و در فینال به مصاف رئال مادرید می رود.
تبریزکهن-اتلتیکو به فینال سورجام صعود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی تبریز کهن، تیم های بارسلونا و اتلتیکو از ساعت ۲۲:۳۰ در نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا به مصاف هم رفتند که تیم اتلتیکو با نتیجه ۲-۳ پیروز بازی شد و در فینال به مصاف رئال مادرید می رود.

تیم اتلتیکو در دقیقه ۴۶ بازی و همان ابتدای نیمه دوم توسط کوکه به گل رسید اما بارسا تنها ۵ دقیقه بعد روی حرکت زیبای مسی بازی را مساوی کرد. مسی تنها لحظاتی بعد توانست گل دوم خودش را هم بزند اما داور در تصمیمی بحث برانگیز این گل را به دلیل خطای هند مردود کرد.

بارسا در دقیقه ۶۲ موفق شد به گل دوم خودش برسد. اوبلاک ضربه سر سوارز را دور کرد اما گریزمن در برگشت گلزنی کرد. پیکه در دقیقه ۷۴ پس از ضربه آزاد ارسالی گلزنی کرد اما این گل به دلیل آفساید مردود شد. اتلتیکو در دقیقه ۸۱ به دلیل خطا روی ویتولو صاحب پنالتی شد که موراتا آن را گل کرد. اتلتیکو در دقیقه ۸۶ در عین ناباوری روی پاس موراتا و این بار توسط کوریا به گل سوم خودش دست یافت.

 

  • منبع خبر : نود