در حال حاضر تحریم‌های آمریکا در بالاترین سطح خود علیه کشورمان عملیاتی می‌شوند
در حال حاضر تحریم‌های آمریکا در بالاترین سطح خود علیه کشورمان عملیاتی می‌شوند

دکتر بیگی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم برخی از مقامات جمهوری اسلامی ایران از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تحریم‌های آمریکا در بالاترین سطح خود علیه کشورمان عملیاتی می‌شوند. وی در ادامه افزود: تحریم‌های آمریکا نه تنها در مورد افرادی که وزارت خزانه داری آنها […]

دکتر بیگی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم برخی از مقامات جمهوری اسلامی ایران از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تحریم‌های آمریکا در بالاترین سطح خود علیه کشورمان عملیاتی می‌شوند.

وی در ادامه افزود: تحریم‌های آمریکا نه تنها در مورد افرادی که وزارت خزانه داری آنها را تحریم کرده، بلکه این تحریم‌ها علیه ۸۰ میلیونی ایرانی دائما اعمال می‌شوند و صرفا تحریم مقامات کشورمان برای آمریکایی‌ها مصرف داخلی دارد.

نماینده مردم تبریز تصریح کرد: بالاتر از این تحریم‌هایی که آمریکا علیه ملت ما اعمال کرده، تحریم دیگری وجود نداشته که آمریکا به آن عمل نکرده باشد؛ یعنی آمریکا هر کاری را توانسته علیه کشورمان انجام داده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به توییت‌های فارسی نگاشته شده ترامپ درباره مردم ایران اشاره کرد و گفت: توییت‌هایی که ترامپ منتشر کرده، حرف‌های جدیدی نیستند؛ چرا که اوباما هم همین صحبت‌ها را در وقایع فتنه ۸۸ به زبان می آورد.

بیگی در ادامه افزود: ترامپ با انتشار این توییت‌ها اوج ناراحتی خود را از حضور گسترده ملت ایران در مراسم تششیع سردار شهید سلیمانی نشان می‌دهد.