برگزاری آیین تجلیل ازعوامل مستند آتام
برگزاری آیین تجلیل ازعوامل مستند آتام
مهرتبریز-آیین تجلیل ازعوامل مستند آتام و خادمین سردارشهید علی فرج پور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما؛ برگزارکنندگان آیین تجلیل عبارت هستند از حاج حسین افتخاری خیّر خوشنام آدربایجان که ازمدتها پیش برنامه ریزی کرده بود تا این برنامه هرچه زودتر برگزارشود که متاسفانه شرایط حاکم بر جامعه به خاطر بروز ویروس کرونا این مجال کنسل گردید و به زمان دیگر موکل شد که در نهایت خوشبختانه به زودی این مراسم برگزار خواهد شد.
فرید فرج پور فرزند این شهید بزرگوار طی مصاحبه ای گفت؛ مراسم تجلیل تنها به عوامل مستند خلاصه نشده بلکه از عوامل و خادمین سردار شهید علی فرج پور که از لحظه شناسایی و خبردهی به خانواده ایشان نقش داشته اند را در بر خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: حامدشب ازخیّرین مسئول بسیج هنرمندان نیز عنوان کرده است؛ قرار است در روزهای آتی جلسه ای برای هرچه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن مراسم تجلیل در محل بسیج هنرمندان تبادل نظر اولیه و گفتگوهای لازم و مرتبط به شور گذاشته شود تا در شان این شهید بزرگوار مراسم اجرا و عملیاتی گردد.

گفتنی است؛ مستند آتام به زندگی فرزند شهیدی پرداخته که سالیان متمادی در مناطق جنگی هشت سال دفای مقدس حضور یافته تا بلکه نشانی از پدر آسمانی خود پیدا کند؛ فرید فرج پور فرزند سردارشهید علی فرج پور نقش اصلی مستند را به عهده دارد.

همچنین تولید و پخش عوامل تولید مستند شبکه سهند تبریز عبارت هستند از : مهدی جولا تهیه کننده،حسین شایقی کارگردان، مقصود حق آخری تصویربردار، امین افواجی تدوین وسایر عوامل ….

شهید علی فرج‌پور در اسفندماه سال ۱۳۳۳ در شهر تبریز متولد شد و با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از سوی «لشکر۳۱ عاشورا» استان آذربایجان شرقی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت تا اینکه در جریان عملیات خیبر در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به مقام شامخ شهادت و آرزوی دیرینش رسید.

  • منبع خبر : آرمان تبریز