زیرساخت‌های ورزش همگانی کلانشهر تبریز باید توسعه یابد
زیرساخت‌های ورزش همگانی کلانشهر تبریز باید توسعه یابد
زیرساخت‌های ورزش همگانی کلانشهر تبریز باید توسعه یابد

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، عباس رنجبر در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: حوزه ورزش به برنامه‌ریزی‌های دقیق نیاز دارد تا به سمت توسعه ورزش همگانی حرکت شود.

وی افزود: شهرداری تبریز ضمن همکاری با نهادهای مختلف و فعال در حوزه ورزش این استان تلاش می‌کند با مکان‌یابی مناسب، زیرساخت‌های ورزشی را برای همگانی کردن ورزش توسعه دهد.

شهردار تبریز با بیان اینکه کمک به رشد استعدادها و ارتقای سطح سلامت جامعه از جمله بخش‌هایی است که باید در حوزه ورزش نگاه ویژه‌ای به آن‌ها داشت خاطر نشان کرد: ورزش کارمندی نیز در جهت ارایه خدمات بهتر و بیشتر به همشهریان موثر است و باید به آن توجه شود.

رنجبر ادامه داد: وظیفه پرسنل شهرداری در بخش‌های مختلف، خدمت به شهروندان تبریزی است و باید با تمام توان در راستای ارایه خدمات مطلوب به آنان گام برداشت زیرا شهرداری یک‌ نهاد خدمت‌رسان بوده و برای ارائه خدمات به همشهریان شکل گرفته است.

وی با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در حوزه‌های مختلف یادآوری کرد: باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق و مناسب در راستای تداوم این اقدامات گام برداشت.

شهردار تبریز با اشاره به جایگاه فرهنگ در تحولات اجتماعی، بیان کرد: حوزه فرهنگ به نوعی نوک پیکان تحولات اجتماعی است و برای انجام وظایف‌ خود باید توجه ویژه‌ای به این حوزه داشت.

رنجبرافزود: در زمان کنونی ضرورت کار فرهنگی بر همگان مشخص و مبرهن است و باید در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نقش‌آفرین و تاثیرگذار بود تا بتوان در راستای جلب رضایت همشهریان حرکت کرد.

وی اظهار داشت: فعالیت‌های گردشگری و سلامت نیز در راستای مسیر فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و باید در این حوزه فعالیت‌های چشمگیری انجام شود.

رسول جوانعلی‌آذر رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز نیز در این مراسم با بیان اینکه ایجاد نشاط در شهر و بین شهروندان از اولویت‌های اصلی این سازمان است، گفت: برای سهیم شدن در نشاط درونی شهر تلاش خواهیم کرد.

وی افزود: این مجموعه از ظرفیت قوی برای بهره‌گیری و بالندگی مستمر برخوردار است و می‌تواند فرصتی برای نشاط عمومی شهروندان فراهم آورد.

وی ابراز کرد: تبریز جایگاه بالایی در حوزه‌های فرهنگ و ورزش دارد و برای دستیابی به جایگاهی ارزنده باید تلاش بسیاری کرد تا زمینه بهره‌مندی همه شهروندان از ماموریت‌های شهرداری فراهم شود.