زحمات پاکبانان باید انعکاس یابد
زحمات پاکبانان باید انعکاس یابد
تبریزکهن-سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در دیدار با مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از انعکاس حداکثری زحمات پاکبانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بابک ترکمنلو در نشست هم اندیشی که با مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در محل این سازمان برگذار شد گفت : مباحث آموزش شهروندی، ارتباط با مردم در راستای اهداف سازمان مدیریت پسماند و انعکاس تلاش‌ها و فعالیت‌های پاکبانان از جمله مسائلی است که باید به آنها پردازش شود.
ترکمنلو افزود: پاکبانان تلاشگرانی بی ادعا هستند و انعکاس فعالیت‌های آنان قدردانی کوچکی است در مقابل زحمات این عزیزان که صادقانه و عاشقانه از تمیزی شهرمان مراقبت می‌کنند.
دکتر علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت‌های اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت : تنویر افکار عمومی رسالتی است خطیر که اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و شهریار نیوز آن را به نفع احسن به جای آورده و همیشه در عرصه خبر، چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی یکه تاز بوده و است.