مدیر دفترحج و زیارت آذربایجان شرقی خبرداد؛ اعلام نتایج قرعه کشی ثبت نام کنندگان عتبات عالیات در نوروز ۱۴۰۱
مدیر دفترحج و زیارت آذربایجان شرقی خبرداد؛ اعلام نتایج قرعه کشی ثبت نام کنندگان عتبات عالیات در نوروز ۱۴۰۱
تبریزکهن-با اعلام نتایج قرعه کشی ثبت نام کنندگان عتبات عالیات در نوروز 1401، کار تعیین کاروان های اعزامی از آذربایجان شرقی از امروز آغاز شد.

تبریزکهن-با اعلام نتایج قرعه کشی ثبت نام کنندگان عتبات عالیات در نوروز ۱۴۰۱، کار تعیین کاروان های اعزامی از آذربایجان شرقی از امروز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مدیر دفترحج و زیارت آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: متقاضیانی که در پیش ثبت نام عتبات عالیات شرکت نموده اند می توانند از ساعت ۹ صبح امروز سه شنبه هفدهم اسفند ماه با مراجعه به سایت پیش ثبت نام atabat.haj.ir از نتایج قرعه کشی مطلع شده و ثبت نام خود را قطعی کنند.

امیر روحی ملکی با اشاره به اینکه اعزام کاروانها از تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ لغایت ۱۴۰۱/۰۱/۰۸ خواهد بود افزود: پذیرفته شدگان می توانندبراساس اولویت خود به بخش ثبت نام سایت ( لینک قطعی کردن ثبت نام) مراجعه و یا از طریق دفاتر مجاز خدمات زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت، کاروان و تاریخ اعزام خود را تعیین نمایند.

وی گفت: درصورت عدم مراجعه نفرات اصلی در موعد تعیین شده اولویتهای ذخیره ( ۸ و ۷) برای تکمیل کاروانها می توانند از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ به همین سایت مراجعه و در کاروان ها ثبت نام نمایند.