تشکیل مجمع خیران دانشگاه صنعتی سهند
تشکیل مجمع خیران دانشگاه صنعتی سهند
تبریزکهن-مجمع خیران دانشگاه صنعتی سهند با انتخاب اعضای هیئت‌مدیره مجمع تشکیل شد.

تبریزکهن-مجمع خیران دانشگاه صنعتی سهند با انتخاب اعضای هیئت‌مدیره مجمع تشکیل شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در نخستین نشست این مجمع با انتخاب اعضای حاضر در نشست آقایان بشیر جعفری، ایاز برنو، فرهاد سعیدی، اسماعیل نجفی اقدم و سید مرتضی نیرومند اسکویی به‌عنوان اعضای هیئت‌مدیره و خانم ایمانی به‌عنوان بازرس این مجمع تعیین شدند.
بهره‌گیری از توانمندی‌های مادی و معنوی خیران و تشویق و ترغیب نیکوکاران و نیک اندیشان در تقویت و گسترش زیرساخت‌های دانشگاه و بسترسازی جهت تسهیل در امر سرمایه‌گذاری بهینه خیران در دانشگاه، برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی برای جذب کمک‌های مردمی و دولتی در جهت ساخت و افزایش فضاهای موردنیاز دانشگاه با همکاری و هماهنگی بنیاد خیران از مهم‌ترین اهداف مجمع خیران دانشگاه اعلام‌شده است.
از دیگر اهداف تشکیل مجمع خیران دانشگاه، حمایت از دانشجویان بی‌بضاعت دانشگاه از طریق راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه دانشجویی و صندوق نیکوکاری، حمایت از طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی دانشجویان و اساتید دانشگاه، حضور و مشارکت در خرید و تأمین تجهیزات و خدمات موردنیاز دانشگاه، حضور، مشارکت و سرمایه‌گذاری در اجرای ایده‌ها و طرح‌های کاربردی و کارآفرینانه جهت تجاری‌سازی و تکمیل چرخه ایده تا محصول است.
رئیس دانشگاه صنعتی سهند در این جلسه با اشاره به محدودیت‌های مالی دولت برای تأمین اعتبار موردنیاز به‌منظور تکمیل طرح‌های عمرانی در دست اجرای دانشگاه، خواستار حمایت و کمک خیران برای اتمام زیرساخت‌های این دانشگاه شد.
دکتر اسماعیل فاتحی فر تالارهای تدریس، دانشکده مهندسی پلیمر، خوابگاه‌های متأهلین و دانشجویان دختر و کتابخانه مرکزی را مهم‌ترین طرح‌های عمرانی این دانشگاه که نیاز به تأمین اعتبار برای تکمیل دارند، اعلام کرد.