رکورد شکنی بی سابقه شرکت سیمان صوفیان در تولید کلینگر و تحویل سیمان
رکورد شکنی بی سابقه شرکت سیمان صوفیان در تولید کلینگر و تحویل سیمان
تبریزکهن-این شرکت با عملکرد خوب توانست در شش ماهه نخست سال 1402 نسبت به تولید کلینگر و تحویل سیمان در مدت مشابه 10 سال اخیر رکورد تولید کلینگر و تحول سیمان را به ثبت رساند.

تبریزکهن-این شرکت با عملکرد خوب توانست در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ نسبت به تولید کلینگر و تحویل سیمان در مدت مشابه ۱۰ سال اخیر رکورد تولید کلینگر و تحول سیمان را به ثبت رساند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سعید دلفکار مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان با تأکید بر اینکه ما خود را در قبال مشتریان مسئول و پاسخگو می دانیم و بر ثبات کیفیت محصولات تأکید می ورزیم گفت: رکورد شکنی و افزایش راندمان تولید کلینگر و تحویل سیمان در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ در راستای منویات مقام معظم رهبری و اقدام عملی به شعار سال ۱۴۰۲ ” مهار تورم و رشد تولید” بوده و همچنین در سایه اهتمام، وحدت و همدلی تمامی همکاران زحمتکش و پرتلاش صورت گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

دلفکار بر شیوه های نوین بازاریابی و مشتری مداری اشاره کرده و گفت: با تلاش و همت تک تک همکاران در شش ماهه نخست سال توانستیم با تولید ۵۸۹/۰۳۵/۱ تن کلینگر و ۶۸۴/۰۸۶/۱ تن تحویل سیمان نسبت به مدت مشابه ۱۰ سال اخیر یک عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

ایشان تصریح کرد: امیدواریم با توسعه بازار و ارتقاء خدمات به مشتریان، روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را در جهت فروش محصولات شرکت تحقق بخشیده و شرکتی سرآمد در صنعت سیمان کشور باشیم.