خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند

دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در آستانه روز خبرنگار در گفتگو با روابط عمومی مرکز با بیان این مطلب که خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند گفت:روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی […]

دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در آستانه روز خبرنگار در گفتگو با روابط عمومی مرکز با بیان این مطلب که خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند گفت:روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

وی خاطر نشان ساخت:خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

دکتر احمد بایبوردی اذعان داشت:بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی و نیز انعکاس فعالیت ها و خدمات دستگاهها بی بدیل و غیرقابل انکار است و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

وی ابراز نمود:۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور  خبرنگاران عزیز استان و کشور تبریک عرض نموده وضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد خبرنگاران را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهم. بی شک،دستیابی به قله‌های پیشرفت،سربلندی و سعادت کشور ، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و  آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاشهای تمام خبرنگاران و قدردانی از روابط عمومی مرکز به خاطر انعکاس اخبار و فعالیت ها و یافته های تحقیقاتی در سایت های خبری و رسانه ها و خبرگزاری ها از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه تمام خبرنگاران را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی مسئلت نمود