تجلیل از پژوهشگران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی
تجلیل از پژوهشگران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، با حضور دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز، حجت الاسلام و المسلمین آرمان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز، معاونین و محققان مرکز ، مراسم تجلیل از پژوهشگران با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مرکز برگزارشد. در ابتدای مراسم  […]

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، با حضور دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز، حجت الاسلام و المسلمین آرمان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز، معاونین و محققان مرکز ، مراسم تجلیل از پژوهشگران با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات مرکز برگزارشد.

در ابتدای مراسم  دکتر توسلی معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های مرکز گزارشی از انتخاب پژوهشگران و مدرسان و ایستگاههای برتر ارائه نمود.

در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز ضمن تبریک هفته پژوهش اظهار داشت: بدیهی و روشن است که هر جامعه ای بخواهد رشد کند باید عقلای آن جامعه که محققان ، پژوهشگران واندیشمندان هستند سردمدار آن جامعه باشند.

حجت الاسلام و المسلمین آرمان در خصوص علم نافع از دیدگاه اسلام و ائمه معصومین روایات و احادیث متعددی بیان نموده و ابراز داشت: علم نافع علمی است که انسان را رشد دهد و دانستن آن علم خیر دنیوی و اخروی نصیب انسان سازد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی ضمن تبریک هفته پژوهش از همه همکاران آموزش و پژوهش که در عرصه های آموزشی و پژوهشی فعالیت می نمایند و رتبه های برتر را کسب می کنند قدردانی نمود.

دکتر احمد بایبوردی ادامه داد: رویکرد سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی در انتخاب پژوهشگر برتر تغییر نموده و از سال آینده سازمان با دانشگاه رقابت خواهد کرد.

وی با بیان این مطلب که همکاران ما می توانند در بخش ارائه ایده اثر بخش باشند گفت: اثر بخشی و ضریب نفوذ ایده خیلی بیشتر است و همکاران ما ایده های بسیار خوب و نابی دارند.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود از اعضای هیئت علمی و محققان که به افتخار بازنشستگی نائل می آیند درخواست کرد در قالب شرکت های دانش بنیان در مرکز مستقر شده و فعالیت نمایند چرا که یک عضو هیئت علمی حیف است داشته ها و تجربیات ۳۰ ساله خود را دیگر استفاده ننماید.

شایان ذکر است در پایان مراسم از محققان برتر، مدرسان برتر، محققین معین و یاور تولید برگزیده و رئیس ایستگاه برتر قدردانی به عمل آمد.