رونمایی دانشنامه مکتب شهید قاسم سلیمانی برای اولین بار در شهر تبریز
رونمایی دانشنامه مکتب شهید قاسم سلیمانی برای اولین بار در شهر تبریز
مهرتبریز-جانشین سپاه عاشورا خبر از رونمایی دانشنامه مکتب شهید قاسم سلیمانی در هفته مقاومت برای اولین بار در شهر تبریز داد.

مهرتبریز-جانشین سپاه عاشورا خبر از رونمایی دانشنامه مکتب شهید قاسم سلیمانی در هفته مقاومت برای اولین بار در شهر تبریز داد.

به گزارش خبرنگار ما سردار اصغر عباس قلی زاده در نشست خبری  که به مناسبت هفته مقاومت برگزار شده افزود:شعار امسال ما در این هفته  «مرد میدان» است که قریب به اتفاق فعالیت ها و تبلیغات با محوریت این شعار اجرا خواهد شد .
جانشین  سپاه عاشورا  درادامه سخنان خود همچنین از رونمایی دانشنامه زندگی شهید سلیمانی که برای  اولین بار در تبریز انجام خواهد شد، خبرداد و افزود: روز۱۴ دی ماه طی وبیناری از ساعت ۹ الی ۱۱صبح با سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز در آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا ،  صبیه سردار سلیمانی  این رونمایی آغاز خواهد شد.
سردار عباس قلیزاده در تشریح سایر برنامه های هفته مقاومت خاطر نشان گردید: تهیه کتب متعدد برای نشر مکتب شهید سلیمانی به صورت چاپی و صوتی، طراحی انواع بروشور و اینفوگرافی وصیت نامه شهید سلیمانی، پخش خاطرات شهید و ترویج فرهنگ حاج قاسم سلیمانی و برگزاری مسابقه وصیت نامه خوانی در رده های مختلف از جمله دانشجویی از دیگر برنامه های هست که برای هفته مقاومت مد نظر خواهد بود .
سردار عباسقلیزاده اشاره ای هم به کمک های مومنانه توسط این سپاه کرد و اضافه نمود : تمامی  یگان ها و  رده های بسیج اقشار، نیازهای افراد را که به نوعی در دوران کرونا متضرر شده اند مورد بررسی  و ارزیابی قرار داده اند  و برای کمک در اختیار ما قرار میدهند چنانکه افرادی شناسایی نشده و مانتوانسته ایم  در این مدت کمک کنیم در صورت معرفی با رعایت حفظ و حرمت و کرامت انسانی در حد امکان به آنان نیز کمک خواهد شد .
وی تصریح کرد: همزمان با این برنامه ها ازفرماندهان جبهه مقاومت  برای حضور در صدا و سیما استان دعوت شده و برگزاری شب شعر سردار دلها برای هنرمندان و شاعران و برنامه های مختلف برای بسیج مردمی اعم از اصناف، کارمندان، دانشجویان و دانش آموزان تدارک دیده شده است .
گفتنی است روز شهادت سردار سلیمانی به عنوان روز جهانی مقاومت نامگذاری شده است .
سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بامداد جمعه ۱۳ دی ماه به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله نیروهای آمریکایی در مسیر فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

  • منبع خبر : جانشین سپاه عاشورا خبرداد: