واکنش استاندار آذربایجان‌شرقی به آلودگی اندریان: اگر سند دارند، ارائه دهند تا معدن را تعطیل کنیم
واکنش استاندار آذربایجان‌شرقی به آلودگی اندریان: اگر سند دارند، ارائه دهند تا معدن را تعطیل کنیم

پورمحمدی گفت: اگر این کارشناس صلاحیت دارد اسناد و مدارکش را ارئه دهد تا ما این معدن را تعطیل کنیم اما اگر اینگونه نیست باید تاوان پس بدهد، اینگونه نمی‌شود که هرکس هر حرفی که دوست دارد، بزند! اظهارات احمد بایبوردی کارشناس محیط زیست پیرامون آلودگی زیست‌محیطی در معدن اندریان، واکنش‌های متفاوتی در پی داشت. این […]

پورمحمدی گفت: اگر این کارشناس صلاحیت دارد اسناد و مدارکش را ارئه دهد تا ما این معدن را تعطیل کنیم اما اگر اینگونه نیست باید تاوان پس بدهد، اینگونه نمی‌شود که هرکس هر حرفی که دوست دارد، بزند!

اظهارات احمد بایبوردی کارشناس محیط زیست پیرامون آلودگی زیست‌محیطی در معدن اندریان، واکنش‌های متفاوتی در پی داشت. این سخنان کارشناس محیط زیست استان اما با واکنش تند محمدرضا پورمحمدی، استاندار آذربایجان‌شرقی مواجه شد.

وی در جلسه‌ای با اشاره به این مصاحبه گفت: آقایی مصاحبه کرده و گفته است که عددسازی شده است، دانشگاه یک مرکز علمی است و اگر شما اطلاعات بیشتری از این آزمایشات دارید ارائه دهید و اگر نه بدانید که این حرفها مالیات و خسارت دارد.

استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: اگر این کارشناس صلاحیت دارد اسناد و مدارکش را ارئه دهد تا ما این معدن را تعطیل کنیم اما اگر اینگونه نیست باید تاوان پس بدهد، اینگونه نمی‌شود که هرکس هر حرفی که دوست دارد، بزند!

وی با تأکید بر اینکه خبرنگاران و رسانه‌ها باید قبل از انتشار اخبار، اعتبار و صحت آن‌ها را به طور دقیق بررسی کنند، افزود: اظهارات کذب و بی‌اساس، امنیت روانی جامعه را تهدید می‌کند و از دستگاه قضایی انتظار داریم با این گونه اظهارنظرها برخورد کند.