تشریح برنامه های ایام الله مبارک دهه فجر توسط رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی
تشریح برنامه های ایام الله مبارک دهه فجر توسط رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در گفتگو با روابط عمومی مرکز ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شعار محوری ایام الله دهه مبارک فجر ۱۳۹۹ اشاره کرد […]

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در گفتگو با روابط عمومی مرکز ضمن تبریک فرا رسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شعار محوری ایام الله دهه مبارک فجر ۱۳۹۹ اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» به عنوان شعار محوری ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳۹۹ تعیین شده است.

دکتر احمد بایبوردی اظهار نمود: وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغ  سرسبز انقلاب است. هر بهمن ماه، امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید تا وحدت ملی را نظاره گر باشد و با روح لطیف و آسمانی اش دعاگوی خادمان کشور عزیزمان باشد.

وی ضمن اشاره به عناوین ایام الله دهه فجر که اولین روز ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ انقلاب اسلامی، امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه)، عبدصالح خدا، احیاگر اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم) نام گرفته است گفت: ما هم به استقبال دهه فجر خواهیم رفت و با پخش سرود ملی در ساعات ورود رهبر کبیر انقلاب در مراکز و ایستگاههای تحقیقاتی آن ساعت تاریخی را گرامی خواهیم داشت و دومین روز که ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ انقلاب اسلامی، عدالت اجتماعی، اقتصاد مقاومتی، جهش تولید نام گرفته افتتاح کانال شامک را که مختص تدریس آنلاین مدرسان و محققان مرکز می باشد افتتاح خواهیم کرد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در مورد عنوان سومین روز که ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ انقلاب اسلامی، جوان ایرانی، امید و خودباوری، پیشرفت علمی می باشد نشستی با محققان مرکز خواهیم داشت و در جریان پیشرفت علمی همکاران قرار خواهیم گرفت و چهارمین روز که ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ انقلاب اسلامی، سیره فاطمی، منزلت زن، سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی نام گرفته و با سالروز ولادت بانوی دوعالم مصادف شده است ویژه برنامه ای در پردیس سعید آباد ویژه بانوان شاغل در مرکز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد و از همکاران تجلیل به عمل خواهد آمد.

دکتر احمد بایبوردی ادامه داد: در روزی که ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی، کرامت انسانی، ایثار و شهادت طلبی عنوان گرفته سعی خواهیم کرد حداقل از یک خانواده شهدا دیدار داشته باشیم و در روز ی که عنوان ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ انقلاب اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب، امت ولایی، تمدن نوین اسلامی با حضور حداقلی همکاران و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز نشست بصیرت افزایی داشته باشیم.

وی با اشاره به عنوان ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ انقلاب اسلامی، بسیج فداکار، خدمت مؤمنانه، مدافعان سلامت ابراز داشت: در این روز برنامه داریم که در یکی از بیمارستانها حضور یابیم و قدردان زحمات مدافعان سلامت باشیم و در روز ۲۲ بهمن هم هر برنامه ای که ستاد دهه فجر استان پیشنهاد دهد شرکت خواهیم کرد شرکت در راهپیمایی یا راهپیمایی خودروئی یا حضور در برنامه مصلای حضرت امام. البته ما به مناسبت قیام تاریخی مردم همیشه قهرمان تبریز در روز ۲۹ بهمن با حضور در وادی شهدا با آرمانهای مقدس شهدا و امام شهدا تجدید بیعت خواهیم کرد.

دکتر احمد بایبوردی افزود: البته برنامه های فرهنگی ویژه فرزندان کارکنان از جمله مسابقه کتبی از گام دوم انقلاب ویژه جوانان و مسابقه کتبی از وصیت نامه سردار دلها ویژه نوجوانان برگزار خواهیم کرد و همچنین مسابقه تهیه کلیپ ۳ دقیقه ای با عنوانهای انقلاب، شهدا، مادر و مهربانی ویژه فرزندان در تمامی رده های سنی برگزار خواهیم نمود.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در پایان سخنان خود یادآور شد: تمامی برنامه ها با همکاری روابط عمومی، پایگاه مقاومت بسیج شهدای آموزش و دفتر نمایندگی ولی فقیه در مرکز برگزار خواهد شد و ما بیشتر از آنچه به کمیت بیاندیشیم کیفیت برنامه ها را در نظر خواهیم گرفت.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی