امام جمعه تبریز عنوان کرد؛ در راه آرمان های انقلاب خستگی معنی ندارد
امام جمعه تبریز عنوان کرد؛ در راه آرمان های انقلاب خستگی معنی ندارد

به گزارش تابناک تبریز، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلامسید محمدعلی آل هاشم در سفر به شهرستان شبستر و در شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه توطئه های دشمنان برای جلوگیری از صدور فرهنگ انقلاب ۴۲ ساله شده است، گفت: صدور ایدئولوژی و فرهنگ انقلاب به دیگر جوامع اسلامی راهبرد امام راحل […]

به گزارش تابناک تبریز، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلامسید محمدعلی آل هاشم در سفر به شهرستان شبستر و در شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه توطئه های دشمنان برای جلوگیری از صدور فرهنگ انقلاب ۴۲ ساله شده است، گفت: صدور ایدئولوژی و فرهنگ انقلاب به دیگر جوامع اسلامی راهبرد امام راحل برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی و تقویت بنیه های جبهه مقاومت اسلامی بود و امروز با این راهبرد هیمنه صهیونیزم درهم شکسته است.

وی با تاکید بر اینکه تفکر انقلاب در کالبد همه کشورهای اسلامی ریشه دوانده است، ادامه داد: در سایه صدور فرهنگ انقلاب حزب الله لبنان تنها با ۴ هزار نیرو ناباورانه در برابر هیمنه ۶۰ ساله اسرائیل ایستاد و آن را شکست.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در حوزه های نظامی و دفاعی، حوزه های امنیتی، علم و فناوری، حوزه فرهنگ دینی و معنوی به پیشرفت هایی دست یافته ایم که باید با تکیه بر آنها در مسیر آرمان های انقلاب حرکت پر شتاب داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: کشور در جنگ تحمیلی؛ گلوله برای دفاع نداشت امروز به موشک های نقطه زن به قلب دشمن میزند و به برکت خون شهدا و تلاش های سربازان گمنام در مرکز کشورهای بیگانه سوژه های مدنظر را شناسایی و به کشور برمیگراند.

امام جمعه تبریز با یادآوری انقلاب های صورت گرفته در کشورهای دیگر گفت: وجه تمایز انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب ها در مردمی بودن آن است که با حضور ملت همیشه سلحشور در همه صحنه حساس انقلاب دستاوردهای بزرگی را به ثمر نشانده اند.

وی با اشاره به رویش های انقلاب اسلامی ایران گفت: جوانان امروز با نقش آفرینی در جبهه های نبرد مبارزه با داعش ثابت کردند که بزرگ شده همان مکتبی هستند که انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و جنگ ۸ ساله را مدیریت کردند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم خط امامی بودن را در تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب معنا کرد و گفت: یکی از راههای تداوم راه انقلاب و ایستادگی در برابر دشمنان حفظ وحدت، یکپارچگی و یکصدایی در برابر صیهونیزم بین الملل است و این وحدت باید حول محور ولایت باشد.

نماینده ولی فقیه در استان تقویت دشمن شناسی و حفظ بصیرت را یکی دیگر از راه های تداوم راه انقلاب دانست و گفت: استکبار ستیزی و تدوام مبارزه با دشمن یکی دیگر از راههای حفظ آرمان های انقلاب است که خستگی در این مسیر معنا ندارد.

امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای اقتصادی و صنعتی گفت: امروز در سفر به شهرستان سفر از خطوط تولید مجموعه تولیدی و کشت و صنعت شیرین عسل بازدید کردم، با وجود تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی دشمن، این فعالیت های ارزشمند اقتصادی مجاهدت در راه خداست که روز به روز به همت مردان صنعتگر این سرزمین شتاب میگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با تاکید بر قدر شناسی از این مجاهدت ها گفت: با توکل بخدا و اخلاص در عمل باید پیشرفت های عرصه های مختلف را ارج بنهیم و در پست و مسئولیتی که هستیم با پرهیز از دنیا زدگی و غرب زدگی به فکر مردم باشیم که آرمان و اولویت اصلی انقلاب اسلامی است.

بر اساس این گزارش امام جمعه تبریز با سفر نیم روزه به شهرستان شبستر از کشت و صنعت شیرین عسل بازدید کرد