پیام نوروزی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی
پیام نوروزی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز در آستانه حلول سال ۱۴۰۰ پیام تبریکی صادر نمود متن پیام به شرح ذیل می باشد: یا مقلب القلوب والابصار   یا مدبر اللیل و النهار   یا محول الحول و الاحوال    حول حالنا الی احسن الحال ز کوی یار […]

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز در آستانه حلول سال ۱۴۰۰ پیام تبریکی صادر نمود متن پیام به شرح ذیل می باشد:

یا مقلب القلوب والابصار   یا مدبر اللیل و النهار   یا محول الحول و الاحوال    حول حالنا الی احسن الحال

ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی

                                              از این باد اَر مدد خواهی چراغ دل برافروزی

با سلام و صلوات به آستان مقدس حضرت ولی عصر (عج) و تبریک آغاز سال ۱۴۰۰ خدمت مقام معظم رهبری، مسئولین خدمتگزار و تک تک همکاران خدوم مرکز از خالق هستی بهترینهای خلقت را برایتان مسئلت می نمایم.

در حال گذر از سال ۱۳۹۹ و در آستانه ورود به سال ۱۴۰۰ هستیم. در سالی که در حال تمام شدن است گاهی اوقات دلهایمان شکست و گاهی دلهایمان شاد گشت،بودند عزیزانی که دیگر نیستند و جای خالییشان تا ابد در دلهایمان باقی خواهد ماند پس بیایید هر روز و هر لحظه از اینکه در کنار هم هستیم شکر گزار باشیم.

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است،

آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. یادمان باشد که زیبایی های کوچک را دوست بداریم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند، یادمان باشد که دیگران را دوست بداریم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهیم باشند، یادمان باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگریم، که من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد، یادمان باشد که خودمان با خودمان مهربان باشم چرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باشد.

سال نو می شود، زمین نفسی دوباره می کشد، برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زنند ، پرنده های خسته بر می گردند و در این رویش سبز دوباره… من… تو… ما… کجا ایستاده ایم؟ سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ زمین سلام می کند و ابرها درود می فرستند، و جواب این سلام و درود قدردانی از نعمتهایی است که خداوند متعال عطا فرموده است.

سال ۱۳۹۹ با تمام خوبی ها و ناملایمتها در حال پایان است . انشاالله در سال جدید غم و غصه بر روی هیچ دلی ننشیند و این ویروس کرونا رخت بربندد و تمام ملت دنیا و ملت سرافراز ایران و علی الخصوص همکاران گرانقدر مرکزتحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در شادی و سلامتی به سربرند.

نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند، از خداوند متعال مسئلت می نمایم رویاهای تک تک همکاران گرامی در سال جدید به زیبایی تفسیر شود و همه بتوانیم با عزم و اراده ای راسخ تر در جهت تحقق اهداف سازمانی قدمهای موثرتری برداریم.

درشکفتن جشن نوروز برایتان در همه ی سال در کنار خانواده های محترمتان سرسبزی جاودان و شادی و اندیشه ای پویا و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی مسئلت می نمایم.

احمد بایبوردی

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

     
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰