پیام تسلیت فرماندهان سپاه‌های استانی| سردار حجازی سربازی شایسته برای امام خامنه‌ای‌ بود/ این شهید از لبنان ‌تا نیروی ‌قدس ‌حماسه سرود‌
پیام تسلیت فرماندهان سپاه‌های استانی| سردار حجازی سربازی شایسته برای امام خامنه‌ای‌ بود/ این شهید از لبنان ‌تا نیروی ‌قدس ‌حماسه سرود‌

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار سرافراز‌، جانباز عالیقدر سرتیپ پاسدار سید‌محمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی ، بر اثر عارضه قلبی خبر داد. در پی شهادت این […]

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در اطلاعیه‌ای از شهادت سردار سرافراز‌، جانباز عالیقدر سرتیپ پاسدار سید‌محمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی ، بر اثر عارضه قلبی خبر داد.

در پی شهادت این فرمانده دلاور دوران دفاع مقدس فرماندهان سپاه‌های استانی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای، ‌شهادت سرباز سرافراز ولایت سردار شهید‌ سید‌محمد حجازی را به محضر مقدس حضرت ولی عصر(عج)، فرمانده معزز کل قوا، جبهه مقاومت اسلامی، سپاه پاسداران و بیت معظم ایشان، آحاد ارادتمندان این سرلشکر همیشه سرافراز تبریک و تسلیت گفتند‌.

پیام تسلیت فرمانده سپاه استان تهران، در پی عروج ملکوتی “سردار محمدحجازی”

فرمانده سپاه استان تهران، عروج جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران را موجب تاثر دوستان انقلاب و دلدادگان امام‌ و رهبری دانست و گفت،”این سردار سرافراز خدمات ارزشمندی  در راستای توانمندیهای لجستیک و دفاعی کشور انجام داد و همچنین نقش آفرینی کم نظیری را در جبهه مقاومت بر عهده داشت.

سردار احمد ذوالقدر، فرمانده سپاه سید الشهداء استان تهران در پیامی درگذشتِ سردار پُر افتخار و جانشین فرمانده نیروهای قدس سپاه را تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: این یادگار دوران دفاع مقدس در زمان جنگ‌تحمیلی  نهایت اخلاص و ایثار را در عرصه جهاد فی سبیل الله تبلور بخشید و پس از آن نیز استوانه ای  قابل اتکاء برای رزمندگان جبهه مقاومت در برابر داعش و رژیم صهیونیستی بود.

 فرمانده سپاه استان تهران، سردار حجازی را یاوری امین و خستگی ناپذیر در فرماندهی نیروهای قدس سپاه برشمرد و افزود: امروزه با مجهادت ها و رشادتهای این سردار عزیز به منصه ظهور و نابودی رژیم‌ جعلی صهیونیستی نزدیک‌شده ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: سردار حجازی عمر پر برکت خود را در راه اعتلای آرمان های مقدس امام و انقلاب سپری کرد و در توسعه و شکوفایی ارزشهای انقلاب تلاش فروانی نمود.

سردار ذوالقدر، عروج جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران را موجب تاثر دوستان انقلاب و دلدادگان امام‌ و رهبری دانست و گفت، این سردار سرافراز خدمات ارزشمندی در راستای توانمندیهای لجستیک و دفاعی کشور انجام داد و همچنین نقش آفرینی کم نظیری را  در جبهه مقاومت بر عهده گرفت.

سردار ذوالقدر در خاتمه برای آن مرحوم تعالی درجات‌ و حشر  با اولیای الهی را مسالت داشت و گفت؛ فقدان تلخ این سردار شجاع و عزت آفرین را به محضر رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا، خانواده معزز آن مرحوم، فرماندهان،  مسئولان و همرزمان ایشان در بسیج، سپاه، نیروی قدس، رزمندگان جبهه مقاومت و ملت بزرگ ایران تسلیت می گویم.

سردار حجازی بقیه‌السیف شهدایی همچون ‌باکری ‌بود

سردار خرّم فرمانده سپاه استان آذربایجان شرقی در پیام تسلیت خود به مناسبت عروج سردار حجازی نوشت: عروج مجاهد فی سبیل الله، رزمنده دوران دفاع مقدس و فرمانده نیروی مقاومت بسیج، «ستارۀ درخشان محور مقاومت» سردار سید محمد حجاری را به پیشگاه فرمانده معطم کل قوا، ملت شهید ‌پرور و انقلابی، سبز‌پوشان سلحشور سپاه سرافراز پاسداران انقلاب و بیت مکرم ایشان تسلیت می گویم.

او بقیه السیف شهدایی همچون آقا مهدی باکری و رزمندگان جبهه جهانی مقاومت بود.

پیام تبریک و تسلیت مشترک امام جمعه و فرمانده سپاه الغدیر استان یزد

در پی شهادت سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی امام جمعه و فرمانده سپاه الغدیر استان یزد پیام تبریک و تسلیت مشترکی صادر کردند.

خبر شهادت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی بار دیگر ما را داغدار کرد. این مجاهد راه حق، سال‌های عمر خود را در لباس مقدس سپاه، در جبهه‌های مختلف علی‌الخصوص در جبهه‌ی مقاومت به ویژه در لبنان صرف خدمتگزاری به جبهه اسلام نمود و تا آخرین لحظه عمر بابرکت خویش و در جایگاه جانشینی فرماندهی نیروی قدس، سربازی شایسته برای فرمانده معظم کل قوا بود و گام‌های موثری را همانند شهدای جبهه مقاومت برای تحقق آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی برداشت.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت آن فرمانده جانباز، وارسته و مخلص به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، ملت ایران و آحاد فرماندهان، مسئولین و همرزمان وی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین و نیز رزمندگان جبهه مقاومت؛ برای خانواده مومن ایشان صبر و آرامش آرزومندیم.

نقش آفرینی‌های سترگ و تلاش خستگی ناپذیر سردار حجازی

‌سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور پیامی تسلیتی به مناسب درگذشت سردار حجازی اعلام کرد: نقش آفرینی‌های سترگ و مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر آن سردار در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب طی سال‌هاالهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای کشور است.

عروج سردار سرافراز جانباز عالیقدر سرتیپ پاسدار سیدمحمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را به محضر مبارک فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، خانواده مکرم و آحاد پاسداران انقلاب و همرزمان وی تسلیت عرض می‌نماییم.

بی‌تردید یاد، خاطره و نقش آفرینی‌های سترگ و مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر آن سردار ارجمند و مخلص در عرصه‌های مختلف پاسداری از انقلاب و نظام اسلامی طی سال‌ها، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش نسل‌های امروز و فردای این نهاد انقلابی و مردمی و بلکه جامعه اسلامی خواهد بود.

پیام تسلیت مسئولان کرمانشاه در پی ‌شهادت ‌جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌ جمعه کرمانشاه، استاندار و فرماندهان ارشد نظامی استان در پیامی مشترک عروج شهادت گونه سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه انقلاب اسلامی را تسلیت گفتند.

خبر عروج شهادت گونه سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که عمر با برکت خود را در دوران‌های مختلف صرف جهاد فی‌سبیل‌الله و پاسداری از اسلام و انقلاب نمود موجب اندوه فراوان گردید. این مجاهد نستوه و فرمانده خستگی‌ناپذیر دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت در راه دفاع از آرمان‌های اسلام عزیز و ایستادگی در مقابل ظالمین زمان از هیچ کوششی فروگذار نکرد و در مسئولیت‌های مختلف در سپاه پاسداران منشأ خیر و خدمات ارزنده بود.

لذا اینجانبان شهادت این سردار رشید اسلام را محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، جبهه مقاومت اسلامی، ملت شریف ایران و همچنین خانواده و همه ارادتمندان و همرزمان آن شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجری جزیل را خواستاریم.

پیام تسلیت سپاه انصارالمهدی استان زنجان در پی شهادت سردار حجازی

سپاه انصارالمهدی استان زنجان با صدور پیامی عروج سردار فرهیخته و جانباز سرافراز اسلام سردار شهید حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه را تسلیت گفت.

خبر عروج سردار حجازی جانشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجب تاثر و تالم همه دوستان انقلاب و دلدادگان امام و رهبری شد.

آن مجاهد بصیر و سردار ولایتمدار، که از یادگاران دوران دفاع مقدس بود پس از پایان جنگ نیز در مسئولیت‌های بسیج، سپاه و ستاد کل نیرو‌های مسلح اقدامات و خدمات ارزشمندی برای تامین امنیت، جذب و پرورش جوانان مومن و انقلابی و ارتقاء توانمندی‌های لجستیک و صنعت دفاعی انجام داد و در جبهه مقاومت نیز استوانه‌ای قابل اتکاء برای رزمندگان مقابله با داعش و رژیم صهیونیستی، خصوصا در لبنان به شمار می‌رفت.

این فرمانده دقیق ، مخلص و با ایمان، پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز همچون یاوری امین و خستگی‌ناپذیر برای فرماندهی نیروی قدس سپاه، عزم خود را در جهت یاری‌بخشی به جبهه مقاومت اسلامی به کار گرفت؛ عاشَ حَمیدا وَ ماتَ سَعیدا.

پیام تسلیت رزمندگان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل

در پی شهادت سردار سرافراز، جانباز عالیقدر سرتیپ پاسدار سید محمد حسین‌زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه، رزمندگان سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل پیام تسلیتی صادر کردند.‌

مرد میدان‌های جهاد و خدمت، سردار رشید اسلام و پاسدار مخلص انقلاب اسلامی، سردار پاسدار، حاج سید محمد حجازی (رضوان الله تعالی علیه) به قافله نورانی یاران شهیدش پیوست.

شهادت آن عنصر ایثارگر و خستگی‌ناپذیر را محضر قطب عالم امکان، ولی‌عصر (ارواحنا فداه) و امام رشید و حکیم امت و فرماندهی کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، ملت شهید‌پرور و انقلابی، همه سبز‌پوشان سلحشور سپاه سرافراز پاسداران انقلاب و بیت مکرم و عزیز آن سردار شهید، تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم.

او که همرزم و رفیق شهید حاج احمد کاظمی و شهید حاج قاسم سلیمانی و بسیاری از سرداران شهید سپاه اسلام بود، پس از عمری رزمندگی، جانبازی و حقیقتا سربازی، ولی خدا در همه عرصه‌ها، از دفاع مقدس پرشکوه‌مان تا بسیج جان‌برکف مستضعفین و از لبنان همیشه قهرمان تا نیروی همیشه‌پیروز قدس و سایر هنگامه‌های فداکاری، سرود خدمت و حماسه سرود.

این فرمانده دقیق، مخلص و با ایمان، پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز همچون یاوری امین و خستگی‌ناپذیر برای فرماندهی نیروی قدس سپاه، عزم خود را در جهت یاری‌بخشی به جبهه مقاومت اسلامی به کار گرفت. یادش در دلهامان زنده و راهش به یاری حق، پر رهرو خواهد بود؛ ان‌شاءالله

پیام تسلیت قرارگاه حمزه سیدالشهدا در پی شهادت سردار حجازی

قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام با صدور پیامی شهادت سرباز سرافراز ولایت سردار شهید سید محمد حجازی را به محضر مقدس حضرت ولی عصر(عج)،فرمانده معززکل قوا،جبهه مقاومت اسلامی، سپاه پاسداران و بیت معظم ایشان، آحاد ارادتمندان این سرلشکر همیشه سرافراز تبریک و تسلیت گفت.

مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه های جنگ با کفار و تروریست ها، سرباز دلاور ولایت و امت اسلامی، سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران پس از عمری نقش آفرینی پر افتخار در راه اعتلای اسلام ناب محمدی (ص)، دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و حریم وطن به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

این مبارز عاشق و خستگی ناپذیر اسلام و انقلاب، عمری را در راه اعتلای اسلام و انقلاب گذراند و خداوند منان اجر مجاهدت هایش را در شهد شیرین “شهادت” مقدر کرد.