رؤسای ادارات حق دورکاری در ایام کرونا را ندارند / انتقاد از عملکرد کرونایی شهرداری
رؤسای ادارات حق دورکاری در ایام کرونا را ندارند / انتقاد از عملکرد کرونایی شهرداری

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، شهریار فتحی در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با اشاره به اینکه هیج مسئولی حق استفاده از دورکاری را ندارد؛ اظهار داشت: در صورت مشاهده با مسئول مربوطه برخورد خواهد شد؛ چرا که خون ما رنگین تر از شهروندی که در بیمارستان در حال جان دادن […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، شهریار فتحی در جلسه اضطراری ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با اشاره به اینکه هیج مسئولی حق استفاده از دورکاری را ندارد؛ اظهار داشت: در صورت مشاهده با مسئول مربوطه برخورد خواهد شد؛ چرا که خون ما رنگین تر از شهروندی که در بیمارستان در حال جان دادن است، نیست

وی تصریح کرد: همه ما باید در شرایط جنگی بصورت آماده باش در میدان باشیم و فرماندهی عملیات در ادارات توسط مسئولین ادارات انجام می گیرد.

رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونای شهرستان بناب سپس با انتقاد از عملکرد شهرداری در ایام کرونایی بیان کرد: کار شهرداری مهم و فراوان است و بایستی مدیریت شهری به دست این نهاد بوده و آنها با ارائه پیشنهادات منطقی و سازنده در کنترل و مدیریت بحران کرونا مسئولین شهرستان را یاری نمایند.

فتحی همچنین ضمن تأکید به رؤسای ادارات برای اجتناب از تشکیل جلسات غیرضروری در ایام کرونایی، از مدیران بانک ها نیز خواست ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، خدمات لازم را تا آخرین فرد مشتری ارائه دهند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب در ادامه با بیان اینکه شهرستان بناب از لحاظ رنگ بندی کرونایی در حالت قرمز قرار دارد؛ گفت: حرف زدن در چنین جلساتی راحت است ولی در مواقع حساس و ضروری باید مسئولان آستین همت را بالا بزنند و شبانه روز به صورت جهادی عمل کنند.

فتحی با اشاره به آغاز هفته سلامت خاطرنشان کرد: از تمام شهروندان خواهش می کنم که به مدت یک هفته یک بار دیگر شعار «در خانه بمانیم» را عمل کنند.