حجت‌الاسلام آل‌هاشم:‌ افزایش کیفیت تولیدات داخلی سبب رونق تولید و اشتغال می‌شود
حجت‌الاسلام آل‌هاشم:‌ افزایش کیفیت تولیدات داخلی سبب رونق تولید و اشتغال می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در منطقه آزاد ارس،‌ با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور اظهار داشت:‌ شکوفایی اقتصاد و تقویت سرمایه گذاری، نیازمند همراهی و همکاری بانک‌هاست. وی تقویت فرهنگ مصرف تولیدات ملی و محصولات داخلی را در شکوفایی اقتصاد کشور بسیار موثر دانست و […]

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در منطقه آزاد ارس،‌ با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور اظهار داشت:‌ شکوفایی اقتصاد و تقویت سرمایه گذاری، نیازمند همراهی و همکاری بانک‌هاست.

وی تقویت فرهنگ مصرف تولیدات ملی و محصولات داخلی را در شکوفایی اقتصاد کشور بسیار موثر دانست و افزود:‌ تولید داخلی وقتی مورد استقبال قرار گرفته، میزان تولید و اشتغال افزایش می‌یابد که کیفیت تولیدات ما افزایش یابد،‌ لذا تولیدکنندگان باید در این حوزه توجه ویژه ای داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با تقدیر از سرمایه گذاران در استان ابراز داشت:‌ تولیدکنندگان و سرمایه گذاران، مجاهدان واقعی اقتصادی بوده و در سنگر نخست جنگ اقتصادی قرار دارند و باید با تمام توان از آنها حمایت کنیم.

امام جمعه تبریز،‌ با انتقاد از مانع سازی در برابر رونق تولید در منطقه آزاد ارس، تصریح کرد:‌ با وجود اینکه مناطق آزاد معاف از مالیات است، اما مالیات بر ارزش افزوده اعمال شده است و تولیدکنندگان خواستار تجدیدنظر در زمینه مالیات بر ارزش افزوده و معافیت مالیاتی در منطقه آزاد هستند.