پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت عید سعید فطر
پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز در آستانه فرا رسیدن عید بزرگ مسلمانان ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر پیامی صادر نمود در این پیام آمده است: عید فطر، عید بزرگ بندگی و اطاعت محض از پروردگار خویش و نیز مُهر قبولی […]

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز در آستانه فرا رسیدن عید بزرگ مسلمانان ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر پیامی صادر نمود در این پیام آمده است: عید فطر، عید بزرگ بندگی و اطاعت محض از پروردگار خویش و نیز مُهر قبولی انفاق‌های با قصد قربت و پایان نامه دوره ایثار و گذشت در مسائل مالی و عید خداجویی و خداترسی و خداپرستی است.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ و حراست از ارزش‌های معنوی ماه رمضان در طول سال، خاطر نشان کرد: در عید فطر، مسلمانان خدا را شکر می‌نمایند که یکی از بزرگ‌ترین کلاس‌های تربیتی اسلام را در یک ماه دیده، و از درس‌های مختلف آن، به اندازه استعداد و آمادگی خویش استفاده کرده‌اند و آن را با روح و جان خویش آمیخته و بر لوح دل‌های پاک خود ثبت نموده‌اند.

ما باید علاوه بر ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر با اعمال و رفتار خالصانه خود همیشه خود را در پیشگاه خداوند متعال حاضر بدانیم و در طول زندگی شخصی و اداری رفتارمان همراه با عبادت و بندگی خداوند باشد.

دکتر احمد بایبوردی اظهار داشت: امیدواریم توانسته باشیم از فیوضات این ماه مبارک بهره‌مند شده و در راه رضایت خداوند و خدمت صادقانه تلاش نموده و گام برداشتن در جهت تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و اهداف عالیه سازمان تحقیقات را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهیم.

وی سخنان خود را با دعایی به پایان برد :خدایا به ما توفیق ده تا از کسانی باشیم که حاصل دسترنج یک ماهه ی خود را در رمضان، از این به بعد هم حفظ کنیم. امیدوارم  استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود تک تک همکاران گرانقدر و خانواده های محترمشان باشد.