تمام تلاش خود را برای پیروزی کاندیدای واحد جبهه انقلاب به کار می‌گیریم
تمام تلاش خود را برای پیروزی کاندیدای واحد جبهه انقلاب به کار می‌گیریم

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی گفت: تمام امکانات و اختیارات خود اعم از نیروهای انسانی متخصص و متعهد، برنامه های قابل اجرا و توان سیاسی را در راستای دست یابی به اهداف جبهه انقلاب به کار خواهیم گرفت. سید حسن سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، ‌با اشاره به اینکه با […]

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی گفت: تمام امکانات و اختیارات خود اعم از نیروهای انسانی متخصص و متعهد، برنامه های قابل اجرا و توان سیاسی را در راستای دست یابی به اهداف جبهه انقلاب به کار خواهیم گرفت.

سید حسن سیفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در تبریز، ‌با اشاره به اینکه با گذشت بیش از چهل سال از طلوع افتخارآمیز انقلاب اسلامی ایران، کشور به افتخارات فراوانی در حوزه داخلی و عزت بین المللی دست یافته است اظهار داشت:‌ دوستان از این موفقیت ها خوشحال بوده و دشمنان به آن اذعان دارند.

وی با بیان اینکه معتقدم دستاوردهای انقلاب اسلامی برای همه مردم ملموس است، گفت: با این حال معتقدیم کاستی ها و کمبودهایی هم در بدنه کشور به ویژه در حوزه اقتصاد، معیشت و عدالت وجود دارد که دولت جوان و حزب اللهی می تواند اقداماتی شایسته و در خور شان برای مردم انجام دهد.

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه از سوی اقشار مختلف جامعه برای حضور آقای دکتر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری درخواست های جدی و فراوانی وجود داشت، تصریح کرد: ایشان با از خودگذشتگی، در نظر گرفتن صلاح مردم و با توجه به وضعیت کشور و همچنین حضور آیت الله رئیسی به عنوان نماینده جبهه انقلاب در صحنه، از ورود به کارزار انتخابات پرهیز کرد اما واقعیت این است که راه جهاد ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رویه وحدت آفرین آقای قالیباف را ادامه می دهد گفت: تمام امکانات و اختیارات خود اعم از نیروهای انسانی متخصص و متعهد، برنامه های قابل اجرا و توان سیاسی را در راستای دست یابی به اهداف جبهه انقلاب به کار خواهیم گرفت.

سیفی با بیان اینکه ما در راستای وحدت و ائتلاف نیروهای انقلاب، حمایت خود را از آیت الله رئیسی به عنوان نماینده مقتدر جبهه انقلاب اسلامی اعلام می کنیم ادامه داد: تمام ستادهای انتخاباتی خود را در سطح استان آذربایجان شرقی در اختیار هواداران ایشان قرار می دهیم.

وی تاکید کرد: پیشرفت ایران عزیز و مقتدر بر پایه عدالت، آرزوی قلبی تمام دلسوزان جمهوری اسلامی و مردم شریف کشور است.