معاون بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران از راه‌اندازی شتاب‌دهنده‌های علمی و پزشکی در مجموعه‌های بیمارستانی سپاه خبر داد و گفت: در چشم‌انداز ۱۴۰۴ باید جزو ۵ نیروی زمینی برتر جهان در بهیاری رزمی باشیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار احمد اخوان در جریان بازدید از بیمارستان شهید محلاتی نیروی زمینی سپاه، با اشاره […]

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران از راه‌اندازی شتاب‌دهنده‌های علمی و پزشکی در مجموعه‌های بیمارستانی سپاه خبر داد و گفت: در چشم‌انداز ۱۴۰۴ باید جزو ۵ نیروی زمینی برتر جهان در بهیاری رزمی باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، سردار احمد اخوان در جریان بازدید از بیمارستان شهید محلاتی نیروی زمینی سپاه، با اشاره به اینکه “قداست سپاه به خلاقیت و نوآوری است” اظهار داشت: تفاوت ما با سایر سازمان‌ها همین است که از دل مشکلات، فرصت بسازیم.

وی افزود: برخی کارها ممکن است در مجموعه دولتی امکان‌پذیر نباشد ولی در مجموعه های سپاه با خلاقیت نیروها امکان‌پذیر است.

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران، انسجام مجموعه را منتج به پیروزی‌های بزرگ دانست و ابراز داشت: باید انسجام روز به روز تقویت شود تا این امر در مجموعه‌های بهداشتی و درمانی بهداری سپاه عینیت داشته باشد.

وی از راه اندازی شتاب‌دهنده‌های علمی و پزشکی در مجموعه های بیمارستانی سپاه خبر داد و گفت: معتقدیم باید با فناوری، از محدودیت ها عبور کرد لذا باید با خلاقیت و ابتکار از بن‌بست‌ها خارج شویم و موانع کوچک را بزرگ نشماریم.

سردار اخوان با تاکید بر اینکه “چیزی به نام شکست در سپاه معنی ندارد” تصریح کرد: هر شکست، تجربه جدید برای نتایج موفق جدید است تا به پیروزی برسیم.

وی با اشاره به اینکه “در چشم انداز ۱۴۰۴ باید بهداری سپاه به قدرت تحرک، سرعت، دقت و بهره برداری پزشکی در محیط متحرک برسد” خاطر نشان کرد: در این چشم انداز باید جزو ۵ نیروی زمینی برتر جهان در آموزش بهیاری نظامی تبدیل شویم.

معاون بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه “قدرت تحرک پذیری بهداشت و درمان سپاه باید در مواقع بحران افزایش یابد” ابراز داشت: بیمارستان محلاتی تبریز در ایام کرونا علاوه بر تبریز در بابل و مهاباد خوش درخشید.