دادستان تبریز: همه مردم و مسئولان برای برگزاری پرشور انتخابات تلاش کنند
دادستان تبریز: همه مردم و مسئولان برای برگزاری پرشور انتخابات تلاش کنند

بابک محبوب‌علیلو در نشست پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی با حضور مدیران و شهرداران مناطق تبریز با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: آنچه در انتخابات برای دستگاه قضائی اهمیت دارد، برگزاری سالم و هرچه باشکوه‌تر آن با مشارکت بالاست. وی افزود: همه […]

بابک محبوب‌علیلو در نشست پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی با حضور مدیران و شهرداران مناطق تبریز با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: آنچه در انتخابات برای دستگاه قضائی اهمیت دارد، برگزاری سالم و هرچه باشکوه‌تر آن با مشارکت بالاست.

وی افزود: همه ما باید در راستای برگزاری سالم و پرشور انتخابات تلاش کنیم تا انتخاباتی در شأن نظام جمهوری اسلامی و مورد نظر مقام معظم رهبری از حیث مشارکت برگزار شود.

محبوب‌علیلو اضافه کرد: معاندان نیز با دستاویز قرار دادن موضوعات کوچک و رنگ و لعاب دادن و تبدیل کردن مسائل ریز به موضوعی بزرگ به دنبال ناامید کردن مردم، کاهش مشارکت و زیرسوال بردن انتخابات و موج‌سواری در فضای انتخابات هستند.

وی با تاکید بر اینکه ملت آگاه و با بصیرت ایران اسلامی نقشه دشمنان را همچون ۴۲ سال گذشته خنثی می‌کنند، یادآور شد: بدون تردید صحنه انتخابات ۲۸ خرداد ماه به محل نمایش اقتدار ملی ایران اسلامی در برابر جبهه غرب تبدیل خواهد شد.

محبوب‌علیلو با بیان اینکه رؤسا و مدیران دستگاه‌های دولتی و عمومی باید نظارت کامل نسبت به زیرمجموعه خود داشته باشند، بیان کرد: برخی افراد به دنبال سوءاستفاده از موقعیت و امکانات دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها به نفع خود در انتخابات هستند که نباید به این افراد فرصت عرض‌اندام داده شود.

وی همچنین تاکید کرد که نباید اجازه بهره‌برداری و سو استفاده از امکانات دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها به افراد فرصت‌طلب داده شود.