رییسی: استقرار سامانه هوشمند باعث اشراف دولت در نظام مالیاتی می‌شود
رییسی: استقرار سامانه هوشمند باعث اشراف دولت در نظام مالیاتی می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی عصر امروز در برنامه با نخبگان شبکه ۴ سیما در پاسخ به سوالی درباره رمز قدرتمندی ملت ایران گفت: مولفه‌های قدرت برای هر جامعه متفاوت است این مولفه برای جامعه ما عبارت است از ایمان و اعتقادات مردم، قدرتمندی در حوزه اقتصادی و جایگاه ژئوپولوتیک ایران  که همگان به‌آن واقف […]

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رییسی عصر امروز در برنامه با نخبگان شبکه ۴ سیما در پاسخ به سوالی درباره رمز قدرتمندی ملت ایران گفت: مولفه‌های قدرت برای هر جامعه متفاوت است این مولفه برای جامعه ما عبارت است از ایمان و اعتقادات مردم، قدرتمندی در حوزه اقتصادی و جایگاه ژئوپولوتیک ایران  که همگان به‌آن واقف هستند.

وی افزود: تولید از جلوه ‌ای قدرت آفرینی کشور است اگر کشوری تولید نداشته باشد باید برای کشور قدرت بیافرینیم خصوصا در حوزه اقتصاد. یعنی با برنامه‌ریزی دقیق  بهره وری زمین های کشاورزی را ارتقا دهیم.

رییسی

در ادامه رییسی در پاسخ به این سوال که دولت‌ها یا مجالس شورای اسلامی هر بار تشکیل ازدواج شده با افزایش مبلغ ازدواج به افکار عمومی این گونه القا کردندکه ما وظایف خود را به خوبی انجام دادیم شما چه برنامه ای در زمینه حمایت از خانواده دارید؟، گفت: من در مشهد کار مسکن سازی را شروع کردم، ۶۰۰ واحد مسکونی ۱۰ بلوک برای زوج‌های دانشجو ساختم و اعتقاد دارم باید برای مسکن مردم تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: باید مشکل مسکن و ازدواج را برای جوانان حل کنیم چرا که امکان کاهش هزینه‌های ازدواج و حل  این مشکلات در کشور وجود دارد. بخش جدی هزینه مسکن مربوط به زمین است در رابطه با اشتغال هم همین طور است، باید زمینه اشتغال را برای همگان فراهم کنیم.

 نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری درباره فرار مالیاتی گفت: استقرار سامانه هوشمند در نظام مالیاتی می‌تواند به دولت را نسبت به وضعیت دریافت مالیات اشراف دهد 

رییسی اظهار داشت: امروز کشور ما گرفتار جناح بازی و رودربایستی است کشورداری با رودربایستی امکان پذیر نیست. اداره کشور مدیریت جدی می‌خواهد.

وی در پاسخ به سوالی درباره برنامه اش برای رسیدگی به وضعیت قشر مستضعف گفت: همه بخش‌ها را به کار می‌گیریم که فقر مطلق در کشور نداشته باشیم ارتباطم با این قشر در هیچ وقت مسئولیتم کم نشده است. این قشر آماده کار هستند.