“رئیسی بر اساس واقعیات صحبت می‌کند نه شعار”
“رئیسی بر اساس واقعیات صحبت می‌کند نه شعار”

محمدجواد آرین‌منش فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: از نظر بنده، حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نسبت به مناظره اول بهتر ظاهر شدند زیرا سایر نامزدها خارج از سوالات مطرح شده صحبت کردند اما او خونسردی خود را حفظ کرده و در دستور صحبت کرد. وی […]

محمدجواد آرین‌منش فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، درباره مناظره دوم کاندیداهای ریاست جمهوری اظهار داشت: از نظر بنده، حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی نسبت به مناظره اول بهتر ظاهر شدند زیرا سایر نامزدها خارج از سوالات مطرح شده صحبت کردند اما او خونسردی خود را حفظ کرده و در دستور صحبت کرد.

وی با بیان اینکه سایر کاندیداهای ریاست جمهوری مطالبی از قبل آماده شده را بدون در نظر گرفتن پاسخ صحیح به سوالات بیان  داشتند، تصریح کرد: کاندیداهای دیگر می‌خواهند آقای رئیسی را به چالش بکشند اما ایشان در چهارچوب مسائل صحبت می‌کند و تاکید او روی مسئله عدالت است.

این فعال سیاسی بیان کرد: تفاوت فاحش آقای رئیسی با سایر کاندیداها در این است که او بر اساس واقعیات صحبت می‌کند که مطابق با شعار نباشد و بتواند در آینده آنها را عملیاتی کند.