سید ابراهیم رییسی انتخاب اصلح و کارآمد
سید ابراهیم رییسی انتخاب اصلح و کارآمد

امروز که ناکارآمدی باعث اخلال در اقتصاد و معیشت مردم شده مدیران توانمند باید برای نجات کشور به صحنه بیایند. شهید سلیمانی یکی از الگوهای برجسته مدیران کارآمد و متعهد در کشور است لذا هر کاندیدایی که بیشترین قرابت را با ایشان داشته باشد قطعا گزینه مطلوب برای جامعه خواهد بود. برای رسیدن به انتخاب […]

امروز که ناکارآمدی باعث اخلال در اقتصاد و معیشت مردم شده مدیران توانمند باید برای نجات کشور به صحنه بیایند. شهید سلیمانی یکی از الگوهای برجسته مدیران کارآمد و متعهد در کشور است لذا هر کاندیدایی که بیشترین قرابت را با ایشان داشته باشد قطعا گزینه مطلوب برای جامعه خواهد بود.

برای رسیدن به انتخاب درست سه مولفه شناسنامه، کارنامه و برنامه را باید مدنظر قرار دهیم آیت الله رئیسی در هر سه شاخص دارای شاخص‌های مطلوبیت هستند ایشان حضور در سیستم مدیریت در کشور را از سطوح پایین تجربه کرده‌اند و پله پله با کسب تجربه و کارآمدی که از خود نشان داده اند پیشرفت کرده اند.

مردم الان کارنامه ها میبینند وبر اساس آن قضاوت می کنند .فقط در دوران ایت الله رییسی در قوه قضاییه بدون ملاحظه ومساحمه به تخلفات متعدد افراد صاحب منسب رسیدگی شد .ایشان نشان دادند کاری که قول می دهند به آن عمل می کنند .

ایشان به درستی تشخیص دادند که باید مستقیما وارد حوزه ای بشوند که با معشیت مردم در گیر هست .ایشان تا کی باید منتظر بمانند که در سمت مدیر  قوه قضاییه تا اختلاس ها میلیاردی در سیستم جاری کشور واقع شود وبعد ماه ها طول بکشد به آنها رسیدگی کنند در حالیکه شاید مردم اثرات آنرا در شرایط زیست خود مشاهده نکنند در حالیکه با خشکاندن فساد از سر منشا اولیه قطعا اثرات اقتصادی آن در سفره مردم دیده خواهد شد.

قوه مجریه به‌عنوان مهم‌ترین نهاد اجرایی کشور و با در اختیار داشتن عمده امکانات، منابع و قدرت بلامنازع تصمیم‌گیری برای تخصیص و توزیع منابع مادی و معنوی کشور، نقش کلیدی در هدایت کشور به سمت تعالی، رشد و پیشرفت و یا بیراهه‌های ناکارآمدی و چالش‌ها دارد. به‌طور قطع، عامل اصلی مسائل و مشکلاتی که مردم و کشور با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، سوءمدیریت و عدم اداره مطلوب و کارآمد دستگاه اجرایی کشور است و همین موضوع موجب آن شده که انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از حساسیت و اهمیت ویژه‌ای برخوردار گردد تا بدان‌جا که مسیر و سرنوشت مردم و کشور برای سال‌های آتی نیز به آن گره خورده است.

به طور قطع آیت الله سید ابراهیم  رییسی  ویژگی‌های اصلی رئیس‌جمهور مطلوب یعنی ولایت‌مداری، داشتن روحیه عدالت‌خواهی و ضدفساد؛ دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی، معتقد به جوانان، معتقد به مردمی بودن و امیدوار به فضل الهی و آینده روشن، باشد تا بتواند بستر این وحدت حماسه‌ساز را فراهم سازد.

ان شاالله با حضور حماسی مردم در یوم الله ۲۸خرداد شاهد انتخاب شایسته این سید یاور مظلومان خواهیم بود.

مدیر مسول  پایگاه خبری وتحلیلی تبریز کهن