آیت الله رئیسی اهل باند بازی نیست
آیت الله رئیسی اهل باند بازی نیست

به گزارش کمیته فضای مجازی، رسانه و اطلاع رسانی ستاد مرکزی انتخاباتی آقای سید ابراهیم رئیسی درشهرستان تبریز، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر یکشنبه ۲۳ خرداد در جمع فرهنگیان و معلمان کمیته‌ فرهنگیان حامی سیدابراهیم رئیسی در تبریز، حفظ نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای برگزاری هرچه باشکوه انتخابات […]

به گزارش کمیته فضای مجازی، رسانه و اطلاع رسانی ستاد مرکزی انتخاباتی آقای سید ابراهیم رئیسی درشهرستان تبریز، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر یکشنبه ۲۳ خرداد در جمع فرهنگیان و معلمان کمیته‌ فرهنگیان حامی سیدابراهیم رئیسی در تبریز، حفظ نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای برگزاری هرچه باشکوه انتخابات را مهمترین دغدغه برای ولایتمداران دانست و گفت: ایمان دارم این انتخابات می تواند گسل های بحرانی را به وحدت و یکپارچگی مردم و اقتدار جمهوری اسلامی ایران تبدیل کند.
وی با بیان اینکه آقای رئیسی آمده است تا وحدت، یکپارچگی و درکنار هم بودن را دربین ملت بوجود آورد، ادامه داد: اعتقاد دارم که انتخابات باید آسیب های اجتماعی را از بین برده و پیام ۲۸ خرداد یکپارچگی ملت باشد.
حاجی‌بابایی به آرمان های شهدا اشاره کرد وگفت: اگر شهید باکری هم اینجا بود، نفر به نفر دست مردم را می‌بوسید و می‌گفت در ۲۸ خردادماه به انقلاب و نامزد اصلحکه همانا آقای رئیسی است، رای دهید.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه انتخابات سالجاری نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران است، افزود: ما در موقعیتی قرار داریم که نیاز به شخصیتی مثل آقای رئیسی و دولت مقتدر مانند اکسیژن برای همه ما ضروری است.
وی اضافه کرد: مشکل امروز جامعه ایران مدیریت یا تحریم نیست، بلکه اعتماد و اعتقاد اصل گمشده است. بنده نیز معتقدم آیت الله رئیسی اهل باند بازی نیست و امید راسخ دارم با روی کار آمدن دولتی مردمی توسط ایشان، این حس اعتماد در جان تک تک افراد جاری و ساری گردد.
وی با بیان اینکه برخلاف تصور بعضی ها خدمت به مردم کار سختی نیست، افزود: در بودجه امسال تصویب کردیم که دو هزار میلیارد تومان برای خرید تبلت دانش آموزان مناطق محروم، سمعک و عینک دانش آموزان استثنائی و تجهیز کامل مدارس هزینه شود.
وزیر اسبق آموزش و پرورش با تاکید براینکه این نهاد مهم به ۳۰۰ هزار معلم نیاز دارد تا شکوفا شود، تصریح کرد: اگر در طول این مدت نظام رتبه بندی اجرا می‌شد اکنون در مهندسی نیروی انسانی از جمله برابری تعداد معلمان زن و مرد و تخصصی کردن معلمان سطوح مختلف مشکلی نداشتیم و هدف اصلی از راه اندازی دانشگاه فرهنگیان ایجاد تحول در آموزش و پرورش بود اما متاسفانه کسی را مسئول این دانشگاه کردند که مخالف سند تحول بود.