رئیسی: آذربایجان سر ایران است و کشور و منطقه باید از ظرفیت آن بهره مند شود
رئیسی: آذربایجان سر ایران است و کشور و منطقه باید از ظرفیت آن بهره مند شود

آیت الله سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز(چهارشنبه) با حضور در ورزشگاه جهان پهلوان تختی تبریز در حضور مردم این شهر سخنرانی کرد. رئیسی در این گردهمایی که با رعایت کامل موازین بهداشتی و با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد، اظهار داشت: آذربایجان سر ایران است و باید از این […]

آیت الله سیدابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز(چهارشنبه) با حضور در ورزشگاه جهان پهلوان تختی تبریز در حضور مردم این شهر سخنرانی کرد.

رئیسی در این گردهمایی که با رعایت کامل موازین بهداشتی و با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار شد، اظهار داشت: آذربایجان سر ایران است و باید از این ظرفیت عظمی و خدادادی و نیروی انسانی متراکم در این استان و منطقه، کشور و منطقه بهره مند شود. تاریخ آذربایجان نشان از فرهنگ، علم، ادب و معرفت است، سلام بر جایگاهی که زادگاه رهبر انقلاب اسلامی خامنه‌ای بزرگ است.

وی افزود : تبریز نگین صنعت بوده است و صنایع ماشین سازی و قطعه سازی و تراکتور سازی و کفش و چرم از این دسته اند و در سفر قبل در بازار تبریز از گفته های تولیدکنندگان تبریزی غصه خوردم چون تولیدات کیف و کفش این خطه نام آور بوده ولی با واردات این تولیدات به مشکل برخورده است و ما وتولیدات این منطقه را نام آور خواهیم کرد.