آرمین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با بیان اینکه کشور در حال حاضر در شرایط سرنوشت‌سازی قرار دارد و سرنوشت چهار سال آینده کشور بسته به رأی و انتخاب درست مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ دارد اظهار داشت: متاسفانه به دلیل شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور تا اندازه‌ای امید […]

آرمین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با بیان اینکه کشور در حال حاضر در شرایط سرنوشت‌سازی قرار دارد و سرنوشت چهار سال آینده کشور بسته به رأی و انتخاب درست مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ دارد اظهار داشت: متاسفانه به دلیل شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور تا اندازه‌ای امید به آینده در کشور کم شده است و منشأ اصلی این ناامیدی مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

وی با بیان اینکه در این شرایط باید تلاش کرد تا با یک انتخابات درست، تحریم‌هایی را که در چند سال گذشته بر کشور تحمیل شده تبدیل به فرصت کنیم افزود: یکی از موضوعات مهم در توسعه اقتصادی و حل مشکلات اقتصادی کشور، تولید است و باید مشکلات و موانع تولید در کشور برطرف شود.

رئیس ستاد حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان با اشاره به اینکه یکی از لازمه‌های حل موانع تولید در کشور ثبات نرخ ارز است بیان کرد: متاسفانه طی چند سال گذشته ما با بحران عدم ثبات نرخ ارز در کشور روبه‌رو بودیم که این معضل خسارات زیادی به واحدهای تولیدی ما زده و تولیدکنندگان ما در کشور امروز با مشکلات و موانع زیادی از جمله اخذ مجوز و بروکراسی اداری طولانی روبه‌رو هستند.

وی با بیان اینکه مدل فکری و روش آیت‌الله رئیسی متفاوت است و دو شاخصه مهم مردمی بودن و روحیه توسعه و حل مشکلات کشور در وی وجود دارد گفت: در کشور هزاران مشکل برای واحدهای تولیدی کشور و بنگاه‌های اقتصادی وجود داشت و در حالیکه حل مشکلات واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی از وظایف دولت است نه قوه قضائیه آیت الله رئیسی برای حل مشکل تولیدکنندگان و بنگاه‌های اقتصادی کشور ورود کرد.

محمدی با اشاره به اینکه اگر یک واحد تولیدی با بانک، بیمه، تامین اجتماعی، مالیات، محیط زیست، منابع طبیعی و … مشکل دارد وظیفه دولت است که برای حل این مشکلات اقدام کند ادامه داد: آیت‌الله رئیسی در دو سال گذشته با وجودی که جزو وظایف وی نبود با استفاده از یکسری اختیارات قرارگاه رفع موانع تولید در کشور را با محوریت دادستان‌های کل کشور و با هدف تلاش برای حل موضوعات واحدهای تولیدی ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه اگر مشکلی بین واحدهای تولیدی، بانک‌ها و نهادهای دولتی بود با برگزاری جلسات تلاش شد تا مشکل این واحدها مرتفع شود عنوان کرد: در دو سال گذشته شاهد بودیم که با همین روش از تعطیلی صدها واحد تولیدی کشور جلوگیری شد و این مهم نشان از روحیه آیت‌الله رئیسی در حل موانع تولید و توسعه اقتصادی کشور است.

رئیس ستاد حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان با بیان اینکه داشتن این روحیه نیاز کشور است و امروز به رئیس جمهوری با روحیه جهادی نیاز داریم تا مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی کشور را حل کند تصریح کرد: در شرایط امروز جامعه هیچ مشکلی در کشور مهم‌تر از مشکلات اقتصادی نیست.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اینکه ما امروز به رئیسی جمهوری نیاز داریم که به مدیران ایرانی و به قابلیت و مدیریت آنها باور داشته باش و آیت‌الله رئیسی در دو سال گذشته در قوه قضائیه این روحیه را در عمل نشان داده است گفت: اگر حمایت و پیگیری وی نبود نه تنها صدها واحد تولید تعطیل شده بود که واحدهای زیادی هم به چرخه تولید برنمی‌گشت و همچنان بسته می‌ماند.

محمدی داشتن روحیه مردمی را ویژگی دیگر آیت‌الله رئیسی برشمرد و افزود: مردم باید به رئیس جمهورشان دسترسی داشته باشند و بتوانند حرف‌های خودشان به وی منتقل کنند.

وی با بیان اینکه ستادهای انتخاباتی آیت‌الله رئیسی مردمی است و خود مردم هستند که این ستادها را بدون اسراف و هزینه‌های گزاف اداره می‌کنند و ساده زیستی آیت‌الله رئیسی در این ستادها جریان دارد گفت: دولت آیت‌الله رئیسی هم همین گونه است.

رئیس ستاد حامیان مردمی آیت‌الله رئیسی در استان کرمان ابراز امیدواری کرد با انتخاب درست مردم در ۲۸ خردادماه شاهد پیروزی آیت‌الله رئیسی و تحول در کلیه موارد به ویژه اقتصادی و بنگاه اقتصادی کشور باشیم.