حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور گره‌گشا است
حضور جوانان در عرصه‌های مختلف کشور گره‌گشا است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه از برکات انقلاب این است که به فرزندان ایران اسلامی میدان داده‌ایم تا توانمندی خود را نشان دهند، گفت: جوانان هر موقع میدان یافته‌اند همواره از مشکلات ایران گره ‌گشایی کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار با کودکان و […]

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه از برکات انقلاب این است که به فرزندان ایران اسلامی میدان داده‌ایم تا توانمندی خود را نشان دهند، گفت: جوانان هر موقع میدان یافته‌اند همواره از مشکلات ایران گره ‌گشایی کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در دیدار با کودکان و نوجوانان نخبه مقام آور در مسابقات لگوکاپ ایران، با تقدیر از همت این کودکان و نوجوانان در پرورش ایده‌ها و تبدیل به محصول، اظهار داشت: این عزیزان با سنین پایین قدم‌های بزرگی برداشته‌اند که تحسین برانگیز است.

وی با تاکید بر اینکه از برکات انقلاب این است که به فرزندان ایران اسلامی میدان داده‌ایم تا توانمندی خود را نشان دهند، افزود: جوانان کشور در طول انقلاب، هر موقع میدان یافته‌اند همواره از مشکلات ایران گره گشایی کرده اند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این فرزندان جوان و نوجوان ما در عرصه های مختلف انقلاب افتخار آفریدند، گفت: در دوران جنگ هم جوانان میدان دار بودند و کشور توفیقات بزرگی کسب کرد.

امام جمعه تبریز، کودکان و نوجوانان را امید آینده کشور در عرصه‌های علمی، ورزشی و… دانست و ابراز داشت: موفقیت‌های کشور در عرصه انرژی هسته‌ای به دست دانشمندان جوان حاصل شده است و باید رمینه را برای بروز و ظهور این استعدادها باز کرد.

وی با تاکید بر اینکه این جوانان و نوجوانان باید به افراد موثر برای آینده کشور تبدیل شوند، ادامه داد: حوزه‌های دانش‌بنیان یکی از بسترهای بروز استعدادهای جوانان است و باید این حوزه بیش از پیش تقویت شود.

تلاش مجلس برای رفع موانع از فعالیت‌های دانش بنیان

به گزارش تسنیم، روح‌الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تلاش ما در مجلس، رفع موانع از فعالیت‌های دانش بنیان است، گفت: باید تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان طبق تاکید مقام معظم رهبری به چندین برابر تعداد فعلی برسد.

عضو فراکسیون دانش بنیان مجلس یازدهم، با تاکید بر اینکه بستر فعالیت‌های دانش بنیان در کشور باید از سنین کودکی و نوجوانی فراهم شود، افزود: تلاش این کودکان و نوجوانان در مسابقات لگوکاپ که منجر به کسب رتبه سوم استان در کشور شده است، ستودنی است.