دیدارمدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا با مدیرعامل شرکت یخ ژله‌ای فرتاک و رئیس بیمارستان ولیعصر تبریز
دیدارمدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا با مدیرعامل شرکت یخ ژله‌ای فرتاک و رئیس بیمارستان ولیعصر تبریز
 تبریزکهن-مدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا با مدیرعامل شرکت یخ ژله‌ای فرتاک در راستای حل مشکلات پیوندی استان دیدار بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار ما؛در این نشست مدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا تصریح کرد: بسته های معیشتی و پک های بهداشتی که از ناحیه این شرکت ارایه شده می تواند دغدغه ها و گرهی از ده ها مشکل افراد نیازمند این عرصه را به حداقل برساند.

یوسفی درادامه  اشاره ای هم به کمک سایرخیرین درحوزه سلامت برای مساعدت به بیماران پیوندی کرد و گفت: اخلاق و ادب حکم می کند که با الهام از حدیث من لم یشکرالمخلوق و لم یشکر الخالق از تمامی خیرین سلامت استان تقدیر به عمل آوریم.

 وی ادامه داد در این اثنا جا دارد؛ به ویژه از دکترشهرام دبیری عضو شورای اسلامی تبریز و رئیس بیمارستان ولیعصر تبریز وهمچنین آقایان فرزاد مشمع چیان مدیرعامل گروه صنعتی فرتاک، سید محمود مظفری ؛دکتر حسن زاده مدیرکل اداره سلامت استان و ازپیشکسوتان هنروسایرخیرین وشرکا سلامت که ما را دراین امر مهم وخداپسندانه یاری می‌نمایند یک باردیگرسر تعظیم فرود آورده و تقدیروتشکر نماییم.

مدیرعامل مرکزنیکوکاری پیوند اعضا در پایان گفت: دکتر دبیری قول مساعد داده اند که ان شاءالله درآینده ای نچندان دور ، یک واحد مجزا درکناربیمارستان ولیعصر با هزینه شخصی خود برای کمک به بیماران این عرصه دراختیار این مجموعه قرار دهند .

  • منبع خبر : آرمان تبریز