استاندار آذربایجان شرقی: با مدیریت انقلابی مسئولیتم را به پایان خواهم رساند
استاندار آذربایجان شرقی: با مدیریت انقلابی مسئولیتم را به پایان خواهم رساند
تبریز کهن-عابدین خُرم در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی که عصر امروز در حسینیه سپاه عاشورا برگزار شد با بیان اینکه سپاه متوسل و متوکل به ائمه اطهار بوده و هستیم، اظهار داشت: سپاه مرکز جوشش نیرو های تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره ) است.

 

وی افزود: من امروز به صلاحدید فرماندهان عزیز به سنگر دیگری مأموریت پیدا کردم و در آنجا به نظام خدمت خواهیم کرد.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه  با بیان اینکه خدمت کردن به مردم عبادت می باشد و به این خدمت کردن افتخار می کنیم خاطر نشان کرد: به لباس پاسداری و این نهاد عشق می‌ورزم.

خُرم ادامه داد: در گام اول انقلاب اسلامی قدم های خوبی برداشتیم و خواب دشمنان را آشفته کردیم و در گام دوم برای تمدن انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد.

وی در ادامه یادآور شد: در طول چهار سال هر چه در توانم بود انجام دادم، در ایام کرونا نیز، بسیجیان، مستضعفان را تنها نگذاشتند و و یار و یاور آنها بودند.

استاندار آذربایجان شرقی عنوان کرد: با همدلی مسئولین هرچه در توان داریم را انجام خواهیم دهیم.

خُرم در پایان ابراز کرد: ما شعار دادن را بلد نیستیم اما با شعار انقلاب، عمل جهادی و مدیریت انقلابی، مسئولیت خود را به پایان خواهیم رساند.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عباسقلی زاده، فرمانده  جدیدسپاه عاشورای آذربایجان شرقی نیز در این مراسم اظهار داشت:تمام تلاش و سعی خودمان را در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب به پا خواهیم گرفت تا بتوانیم خدمت گزاری به مردم را ادا کنیم.

گفتنی است در پایان این مراسم سردار اصغر عباسقلیزاده به عنوان فرمانده جدید سپاه عاشورا معرفی و از خدمات سردار عابدین خُرم تقدیر شد.