رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی برنامه های هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تشریح نمود
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی برنامه های هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تشریح نمود
احمد بایبوردی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر در گفتگو با روابط عمومی مرکز ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برنامه های هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تشریح کرد .

احمد بایبوردی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا و روز مادر در گفتگو با روابط عمومی مرکز ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برنامه های  هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تشریح کرد .

وی ابراز نمود: میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری،  حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر را خدمت تمام همکاران محترم علی الخصوص بانوان شاغل در مرکز تبریک و تهنیت عرض می نمایم . امیدوارم همه ما از رهروان راستین و واقعی حضرت فاطمه زهرا (س) باشیم و مادران و زنان و دختران ما در تمام مراحل زنگی شخصی و اجتماعی حضرت را سرمشق خود قرار دهند.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی بیان نمود: جهت ارج نهادن به مقام شامخ مادر برنامه هایی در مرکز به شرح ذیل برگزار خواهد شد.

۱- تجلیل از بانوان شاغل در مرکز

۲- برگزاری مسابقه نقاشی با محوریت موضوع مادر برای فرزندان کارکنان در رده سنی ۷ تا ۱۸ سال

۳- برگزاری مسابقه دلنوشته با موضوع مادر برای همه همکاران

۴- دیدار از مادران شهدا

۵- برگزاری مشاوره مذهبی و روانشناسی

۶- تجلیل از فرزندان دختر دانشجوی همکاران با نام زهرا و فاطمه

۷- برگزاری جشن تکلیف

۸- برگزاری دوره آموزشی با موضوع نقش زن در تربیت رسانه ای جامعه و مدیریت خانواده در عصر دیجیتال

۹- حضور کارکنان مرکز در پویش آزادی زنان زندانی جرایم غیر عمد به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س)

وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای تمام خانواده ها اظهار داشت: در عصر حاضر و با توجه به هجوم دشمنان علیه خانواده ها  تنها راه سعادت و خوشبختی استفاده از تعالیم الهام بخش اسلام و به کارگیری دستورات آسمانی ائمه اطهار و معصومین (ع) می باشد.

احمد بایبوردی خاطر نشان ساخت همه برنامه ها با همکاری روابط عمومی و پایگاه مقاومت شهدای آموزش مرکز برگزار خواهد شد.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی