پرداخت تسهیلات صدف با ۱درصد کارمزد / بانک ملی پیشرو درخدمات دیجیتالی
پرداخت تسهیلات صدف با ۱درصد کارمزد / بانک ملی پیشرو درخدمات دیجیتالی
تبریزکهن-رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی گفت: پرداخت تسهیلات صدف از ۱ تا ۱۸ درصد کارمزد وتا سقف ۲۵۰ میلیون تومان توسط بانک ملی صورت می گیرد.

تبریزکهن-رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی گفت: پرداخت تسهیلات صدف از ۱ تا ۱۸ درصد کارمزد وتا سقف ۲۵۰ میلیون تومان توسط بانک ملی صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛رئیس اداره امور شعب بانک ملی آذربایجان شرقی امروز در جلسه تجلیل از اصحاب رسانه با اشاره به نقش خبرنگاران در تعالی جامعه گفت:فعالیتها و عملکردها در صورت انعکاس توسط اصحاب رسانه در جامعه مشخص میشود وخبرنگاران و رسانه های استان در عین انتقادهای به جا مشوق ما در ارائه خدمات به عامه مردم بوده است.
عادل غلامی با بیان اینکه بانک ملی به عنوان یک بانک حا‌کمیتی نقش خاصی در موضوعات اقتصادی دارد تصریح کرد: تاسیس بانک ملی به عنوان بانک دولتی و با عنوان بانک ملی مصوب مجلس شورای ملی است و اولین بانک ایرانی محسوب میشود و سرمایه اولیه این بانک ۲۰ میلیون ریال بوده که در تامین این سرمایه هم آذربایجان نقش داشته است و امروز به ۹۲۲ هزار میلیارد ریال رسیده است.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانکهای استان ادامه داد: بانکهای دیگر باتوجه به فعالیتهای تخصصی به تدریج از این بانک جدا شدند و امروز بالای ۹۵ درصد خدمات مالی در کشور از طریق سیستم بانکی صورت میگیرد.
غلامی با بیان اینکه بانک ملی استان ۱۵۰۰ نفر نیرو دارد، یادآور شد: در تمام نقاط استان و نقاط محروم حضور داریم و ۱۲۷ شعبه در استان فعال است.
مدیر امور شعب بانک ملی استان با بیان اینکه این بانک در عین بنگاه اقتصادی بودن وظایف دیگری نیز بر عهده دارد،تاکید ‌کرد: این بانک باتوجه به نقش حاکمیتی خود،رضایتمندی مردم را در اولویت قرار داده و سوددهی در رتبه های دیگر است.
وی خاطر نشان کرد: بانک ملی مسئولیتهای اجتماعی و اقتصادی متعددی بر عهده دارد و در تمامی محافل و شریانهای اقتصادی کشور حضور دارد و سهم بیشتری از تسهیلات ‌کرونایی نیز بر عهده بانک ملی است.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانکهای استان با بیان اینکه در کشور حدود۳۳ بانک و موسسه اعتباری فعال است، گفت: بیش از۲۵ درصد تسهیلات تکلیفی و حمایت از اقشار محروم بر عهده بانک ملی است.
غلامی افزود: سهم بانکها و ازجمله بانک ملی در زمینه تثبیت اشتغال در دوران کرونا انکار ناپذیر است و اگر این کار نبود اشتغال آسیب جدی میدید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئولیتهای اجتماعی بانک ملی گفت: علاوه بر حمایت از کسب و کارهای خرد در طرح های مومنانه و احداث مدرسه و فعالیتهای دیگر حضور داشته ایم.
وی بیان کرد: سالانه هزار بسته معیشتی در قالب طرح مومنانه تهیه و در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار داده ایم.
مدیر امور شعب بانک ملی استان گفت: ایجاد امنیت اجتماعی در راستای مسئولیتهای اقتصادی و اجتماعی ایجاد میشود.


وی افزود: در ۹ ماهه سالجاری ۵۴ هزارفقره تسهیلات در قالب ۹۰ هزار میلیارد ریال پرداخت شده که بخش صنعت با ۴۰ درصد بیشترین میزان بوده است.
وی با اشاره به پرداخت وام ازدواج از سوی بانک ملی در استان گفت:۸۷ درصد شرکت کنندگان تسهیلات وام ازدواج را دریافت کرده اند که سهم بانک ملی ۲۱ هزار نفر بوده است و نسبت پرداختی به ثبت کنندگان ۹۶ درصد بوده که سهم این بانک ۲۷ درصد از تعداد ثبت نام کنندگان بوده و ۲۹ درصد وام ازدواج استان از طریق بانک ملی پرداخت شده است.
غلامی افزود: این بانک پیشرو خدمات دیجیتالی است و اولین سفته دیجیتالی و امضا دیجیتالی توسط این بانک ارائه شده است.
مدیر امور شعب بانک ملی استان یادآور شد: سامانه بام بانک ملی با ظرفیتی بالا و به عنوان امن ترین سامانه بانکی فعال است و پیام رسان بله نیز در خدمت مشتریان است.
وی عنوان کرد: درطرح صدف نیز تسهیلات تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان از کارمزد ۱ تا ۱۸ درصد و متناسب با دوره سرمایه گذاری پرداخت میشود که اولین پرداخت تسهیلات از اول فروردین ماه سال ۱۴۰۱ است.