توصیه آل‌هاشم در مورد تیم‌های تراکتور و ماشین سازی تبریز
توصیه آل‌هاشم در مورد تیم‌های تراکتور و ماشین سازی تبریز
امام جمعه تبریز ضرورت تلاش همه‌جانبه برای حل مشکل ۲ باشگاه پرطرفدار تراکتور و ماشین‌سازی تبریز شد و گفت: امیدواریم با اقدامی که استاندار و نمایندگان مجلس آغاز کرده‌اند، مشکلات تیم فوتبال تراکتور تبریز و ماشین‌سازی تبریز به زودی حل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز هشتم بهمن ۱۴۰۰ در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز  که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در  مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد، با تبریک صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی اظهار کرد: موفقیت تیم فوتبال ایران در صعود به جام جهانی جای خوشحالی دارد.

وی همچنین به مشکلات باشگاه تراکتور و انتقال مالکیت آن به صنایع مس ایران گفت: امیدواریم با اقدامی که استاندار و نمایندگان مجلس آغاز کرده‌اند، مشکلات تیم فوتبال تراکتور تبریز و ماشین‌سازی تبریز به زودی حل شود.

آل‌هاشم افزود: ضمن تشکر از پیگیری و اقدامات، درخواست دارم تا به صورت جدی این مسأله پیگیری شود تا هواداران و ورزشکاران  این دو باشگاه با خاطری آسوده در صحنه‌های ورزشی حاضر شوند.

حرکت دیروز در صدا و سیما واقعا جای تاسف و نگرانی است

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به هک چند شبکه صدا و سیما اشاره و خاطرنشان کرد: باید در حوزه فناوری برای ایجاد ایمن‌سازی سامانه فناوری صدا و سیما تلاش زیادی شود و حرکت دیروز در صدا و سیما واقعا جای تاسف و نگرانی است.

آل‌هاشم یادآور شد: از مسوولان فنی صدا و سیما در سطح کشور و استان می‌خواهم تلاش بیشتری برای امنیت بکنند تا مایه آبروریزی نباشد.