سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳
پ
  • شناسه : 5158
  • 24 بهمن 1400 - 17:11
  • ۰ دیدگاه

شهردارسهند: برای استقبال از حضور سرمایه گذاران لحظه شماری می کنیم

شهردارسهند: برای استقبال از حضور سرمایه گذاران لحظه شماری می کنیم
شهردارسهند: برای استقبال از حضور سرمایه گذاران لحظه شماری می کنیم
تبریزکهن-شهردارسهند گفت:ما برای استقبال از سرمایه گذاران در شهر سهند ثانیه شماری می کنم دست یاری به سوی همه مردم دراز می کنیم و با آغوش باز در خدمت سرمایه گذاران هستیم.

تبریزکهن-شهردارسهند گفت:ما برای استقبال از سرمایه گذاران در شهر سهند ثانیه شماری می کنم دست یاری به سوی همه مردم دراز می کنیم و با آغوش باز در خدمت سرمایه گذاران هستیم.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر علی علائی در نشست خبری با خبرنگاران استانی افزود:شهر سهند قابل مقایسه با ساسر شهرهای جدید نبوده و این شهر سرریزجمیت مرکز استان و سایرشهرها را درخود جای داده است و لذا بنده از اولین روزی که در شهرداری مسولیت گرفتم کمبودها را رصد کردیم و با همکاری مدیرسازمان عمران وبا استفاده از ظرفیت های آن مجموعه نسبت به رفع آن ، تفاهم نامه های مهمی به عمل آوردیم .

وی خاطر نشان شد، مدیر عامل سازمان عمران به حق دست ما را در رفع کاستی ها و نیازهای اساسی شهرداری که انباشت سنوات قبل بود و ضرورت داشت به نوعی برطرف بشود گرفت و همراهی نمود که جای تشکر دارد.
علایی اذعانداشت: بنده در بدو خدمتتم نسبت به سازمان عمران ذهنیتی مثبتی ندشتم و تصمیم داشتم در تقابل آن شرکت باشیم اما وقتی ارتباط کاری آغاز شد و از آن مجموعه شناخت کامل پیدا نمودم احساس کردم که می توان ازظرفیت بالقوه آن برای تبدیل به بالفعل به نفع شهربهره برد و حقیقتاً نیز چنین شد.
شهردار سهند تصرح کرد: خوشبختانه با پیشنهاد ما هزینه یکدستگاه فلاسک آسفالت از سوی شرکت عمران در کمترین زمان متقبل شد و با سفارش آن در شهر زنجان از این دستگاه برای لکه گیری به صورت مکانیزه در پهنای شهر استفاده خواهد شد.

علائی تاکید کرد:مزایای این دستگاه این است که با استفاده از آن افزایش سرعت لکه گیری،افزایش عمر مفید لکه گیری های انجام شده، کاهش دور ریز آسفالت در طی فرآیند لکه گیری، دسترسی به آسفالت گرم و به تبع آن افزایش کیفیت کار، کاهش تعداد نیروی انسانی،کاهش تعداد ماشین های مورد نیاز از چند دستگاه تنها به یک دستگاه، افزایش رضایت نیروی انسانی، بهبود عملکرد و کاهش ترافیک به حداقل ممکن خواد بود .

وی ادامه داد: از دیگر موارد اساسی پارک منیاتوری شهر سهند می باشد که با ارایه زمین موردنیاز از سازمان عمران جزو پروژه های اساسی در اولویت برنامه ها قرار گرفته است و خانه چوبی هم در فاز یک محله ۳ از دیگر تفاهم نامه ها می باشد.
علایی راه اندازی محل میوه و تربار  و تامین دکوارتیو و تامین چراغ های مورد نیاز قسمتی از شهر به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان را از طریق سازمان عمران از دیگر اقدامات چند ماه اخیر نام برد.

شهردار سهندیاد آورد شد: امروز به مدد همدلی با مسولان و به ویژه شورای محترم شهر سهند شرایط برای سرمایه گذاری مهیا شده است و سرمایه گذاران می توانند از ظرفیت این شهر بهره مند شوند به طوری که همراهی شورای شهر به حدی است که حتی یک مورد مصوبه با کمتر ازشش نفر در یک ماه گذشته مصوب نشده است .

وی متذکر شد؛ بنده از همه  خبرنگاران ، اهل قلم و چهره های ذی نفوذ تقاضا دارم برای شناساندن ظرفیت های این شهر برای جذب سرمایه گذاری و هم چنین استفاده از امکانات سایر نهادها و ادارات برای پویایی این شهر همگام باشند.
علائی همچنین خبر از اخذ مجوز ۲۰ دستگاه تاکسی از وزارت کشور و ارایه آن به افراد دارای شرایط لازم با تسهیلات بانکی  و همچنین ۳۰ دستگاه منی بوس و  چندین دستگاه ون و تعدادی اتوبوس داد .
شهردار سهند خاطر نشان شد : وطیفه می دانم از استاندار محترم آذربایجانشرقی که طی چند ماه گذشته بارها از این شهر بازدید نموده و دستورات لازم را برای رفع کمبودها ارایه نموده اند قدردانی می کنم و همچنین از پشتیبانی سپاه عاشورا که با قراردادن ادوات سنگین برای برف روبی در روزهای سرد زمستانی در اختیار این شهرداری تشکر نمایم.
وی همچنین از مسولان شهر اسکو و مردم شهر آن نیز تشکر نمود و ازهمه مردم و خبرنگاران محلی که دوشا دوش شهرداری برای پیشرفت این شهر همگام هستند قدردانی نمود.
شهردارسهند در ادامه با بیان اینکه درآمدهای عمومی شهرداری سهند در ۱۰ ماهه اخیر ۱۵۰ درصد افزایش یافته، تصریح کرد: مجموعه شهرداری با تلاش شبانه روزی سعی دارد تا پایان سال ۱۴۰۰ تحقق بودجه ۲۰۰ درصدی داشته باشد که این تحقق بودجه در بین شهرداری های کشور بی نظیر است.
علائی اضافه کرد: همچنین بودجه جاری شهرداری سهند در سال آتی را ۵۰ میلیارد تومان قرار دادیم و بودجه عمرانی شهرداری هم با افزایش ۳ برابری نسبت به سال جاری به ۹۰ میلیارد تومان رسیده است، معمولا نوع بودجه ریزی شهرداری های کشور عمرانی ۴۰ درصد و بودجه جاری ۶۰ درصد می باشد، اما این شهرداری برخلاف رویه های قبلی بودجه عمرانی را ۶۰ درصد و جاری را ۴۰ درصد پیش بینی کرده که در نوع خود کم نظیر می باشد.
بودجه عمرانی شهرداری افزایش ۳۵۰ درصدی داشته است
شهردار سهند در بخش دیگری از سخنانش از افزایش چند برابری بودجه عمرانی شهرداری خبر داد و گفت:دربین بخش‌های مختلف بیشترین رشد بودجه و اعتبار متعلق به بودجه عمرانی است که درمقایسه با سال جاری ۳۵۰ درصد افزایش چشم گیری پیدا کرده است.

علائی با اشاره به اینکه علاوه بر کارهای عمرانی، مسایل فرهنگی یکی از اولویت‌های بودجه ۱۴۰۱ این دستگاه می باشد افزود: بودجه واحد فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سهند هم در مقایسه با سال جاری ۲۰۰ درصد افزایش داشته و بودجه سازمان حمل‌ونقل و ترافیک هم ۵۰ درصد افزایش داشته است.
شهردارسهند اعلام کرد: شهرداریِ تحت مدیریتش از سرمایه گذاران علاقه مند به مشارکت در تعریف و اجرای پروژه های شهری استقبال می کند و آماده است از تمام اختیارات خود در این حوزه نهایت همکاری را به عمل آورد.
وی در ادامه؛ پتانسیل های موجود در شهر سهند به عنوان بزرگ ترین شهر جدید شمالغرب کشور و شهر ایمن و سلامت را مورد اشاره قرار داد و گفت: شهرداری سهند در راستای ایجاد درآمد پایدار و با نگرش ویژه و جدی به بحث سرمایه گذاران بخش خصوصی از علاقه مندان به حضور در پروژه های شهری دعوت می کند تا برای سرمایه گذاری در این شهر زیبا و مستعد سرمایه گذاری اقدام کنند.
علائی در خاتمه تاکید کرد؛شهرداری سهند تلاش می کند و مصمم برآن است است با تسریع  و بستر سازی سرمایه گذاری ها،روند سرمایه گذاری را در این شهر به اولویت اصلی مبدل سازد چرا که بدون سرمایه گذاری توسعه بی مفهوم است. ایازی تبریز کهن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

مدودف از شرط آغاز جنگ جهانی خبر داد 06 خرداد 1403

مدودف از شرط آغاز جنگ جهانی خبر داد

تبریزکهن- معاون شورای امنیت روسیه در واکنش به اظهارات یک مقام لهستانی مبنی بر حمله آمریکا به مسکو در صورت حمله هسته‌ای روسیه به اوکراین، گفت چنین اقدامی به معنای آغاز یک جنگ جهانی خواهد بود.

فرود اضطراری بالگرد نخست وزیر ارمنستان 05 خرداد 1403

فرود اضطراری بالگرد نخست وزیر ارمنستان

تبریزکهن-بالگرد حامل نخست وزیر جمهوری ارمنستان مجبور به فرود اضطراری شد.

شهید آیت الله آل هاشم در پیشگاه ولی زمان مورد تکریم و احترام بود 04 خرداد 1403
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد؛

شهید آیت الله آل هاشم در پیشگاه ولی زمان مورد تکریم و احترام بود

تبریزکهن- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به کلید واژه‌هایی که از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص آیت الله آل هاشم استفاده کرده اند گفت: این شهید عالیقدر در پیشگاه ولی زمان مورد تکریم و احترام بود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.