پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۱
پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۱
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی، دکتر احمد بایبوردی رئیس مرکز ضمن قدردانی از تلاشهای صادقانه همکاران مرکز در طول سال 1400 پیام تبریک به مناسبت حلول سال نو صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت بی انتهای حضرت حق و تجدید حیات طبیعت می باشد خدمت هموطنان عزیز و همکاران گرانقدر تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

سال ۱۴۰۰ با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود به واپسین لحظات نزدیک می شود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت و به دنبالش سالی نو با امیدها و آرزوهای جدید شروع خواهد شد و بهار با تمام رنگارنگی اش خواهد آمد تا پیام یکدلی و مهربانی به ما بیاموزد.

زمین نفس می کشد و آسمان عنبر افشان می گردد. قلب ها همراه با باد بهاری زنده می شوند با جاری ساختن ذکر یا مقلب القلوب، از خداوند متعال خواستاریم که روزگاری پر از موفقیت و سربلندی و امید را برای هموطنان عزیز  و همکاران محترم رقم بزند و روزهای سال جدید آرامشی باشد از جنس خدا، آرامشی که هیچگاه تمام نشود.

نوروز شعر بی غلطی است که رویاهای ناتمام را تفسیر می کند و باز فرزندان خورشید در دره ها و باغ های خندان به بشارت عید بهار و خوشحالی جوانه زدن شاخه های پر نقش و نگار فاخته ها و عندلیبان را به نغمه سرایی می طلبد و پروانه ها به پذیرایی عطر شکوفه ها دعوت می نماید

در این روزهای نخستین بهاری از خداوند متعالی که دگرگون کننده دل ها و دیده ها و تدبیر کننده روز و شب و دگرگون کننده حالی به حال دگر است مسئلت می نماییم که بهترین حالها را نصیب ملت شریف ایران عزیز و همکاران محترم مرکز نماید . امیدواریم در سال جدید بتوانیم بهتر و بیشتر و موثرتر از سال ۱۴۰۰ قدمهای تاثیر گذار در عرصه فعالیت خود برداریم  و سال نو سالی همراه با تلاش و کوشش مضاعف و موفقیت ها و سربلندی ها برای بخش تحقیقات کشاورزی باشد.

احمد بایبوردی

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی