دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: افزایش ۱۲۰ درصدی حضور در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن
دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی: افزایش ۱۲۰ درصدی حضور در چهاردهمین دوره مسابقات قرآن
تبریزکهن- امسال تعداد شرکت کنندگان در مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان و همسران و بیست و چهارمین دوره مسابقات فرزندان کارکنان، 120 درصد نسبت به مسابقات دوره قبل افزایش داشته است.
تبریزکهن- امسال تعداد شرکت کنندگان در مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان و همسران و بیست و چهارمین دوره مسابقات فرزندان کارکنان، ۱۲۰ درصد نسبت به مسابقات دوره قبل افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، دبیر شورای فرهنگی شرکت با اعلام این مطلب گفت: امسال ۴۲۸ نفر از کارکنان، همسران و فرزندان در مسابقات قرآن حضور خواهند داشت که این تعداد در دوره قبل ۱۹۶ نفر بوده است.

وحید رضازاده افزود: این دور از مسابقات در رشته های قرائت، اذان، حفظ تخصصی، مفاهیم قرآن، مفاهیم نهج البلاغه ، قصه گویی، حفظ عمومی و موضوعی و صحیح خوانی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه فراگیری قرآن کریم و انس با مفاهیم نورانی آن از مهم ترین ضروریات فرهنگ دینی و اسلامی می باشد، اظهار داشت: مسابقات قرآنی شرکت گاز استان با هدف ارتقای سطح دانش قرآن کارکنان و تمسک به کلام الهی و  بهره گیری از رهنمودهای ارزنده آن در زندگی امروز برگزار خواهد شد.

دبیر شورای فرهنگی شرکت گاز تصریح کرد: مرحله مقدماتی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان و همسران و بیست و چهارمین دوره مسابقات فرزندان کارکنان در روز پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۲ و ۲۳ دی ماه در محل سالن آمفی تئاتر مرکز آموزش شرکت گاز استان با حضور ناظر دارالقرآن شرکت ملّی گاز ایران و داوری اساتید برجسته قرآن در استان، برگزار خواهد شد.