پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)
پیام تبریک رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)
سالروز ولادت ام‌ ابیها مادر امامت، همسر ولایت و دختر نبوت را خدمت فرزند برومندش امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی و بر تمامی دوستداران حضرتش و بانوان بزرگوارایران اسلامی مخصوصاً بانوان شاغل در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم.

فاطمه یعنی صراط المستقیم                راه جنت را چراغی العلیم

فاطمه یعنی نه تنها بهترین                  بلکه راس ِخلقت اهل زمین

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی،  احمد بایبوردی ضمن تبریک ولادت با سعادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا و ولادت بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بیان نمود: سالروز ولادت ام‌ ابیها مادر امامت، همسر ولایت و دختر نبوت را خدمت فرزند برومندش امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله العالی و بر تمامی دوستداران حضرتش و بانوان بزرگوارایران اسلامی مخصوصاً بانوان شاغل در مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده اند” حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) زنی که فضایل او هم تراز فضایل بی نهایت پیامبر اکرم و خاندان عصمت و طهارت بود” و ” زنی که در حجره ای کوچک و خانه ای محقّر، انسان هایی تربیت کرد که نورشان از بسیط خاک، تا آن سوی افلاک و از عالم ملک، تا آن سوی ملکوت اعلا می درخشد” بیان داشت: روزی که جهان بر دختر خود بالید، هفت آسمان خلق شد تا جای قدم های فاطمه باشد، در ظلمت ننگ داشتن دختر ،فاطمه آمد تا فروغی گردد بر حیات همه دختران عالم و امید که بانوان سرزمینم با الگو قرار دادن بانوی بزرگ اسلام،حضرت فاطمه (س) را با دل و گفتار و رفتار حس نمایند آنگونه که فاطمه پسند باشد.

 احمد بایبوردی اظهار داشت: میلادحضرت زهرای اطهر  تولد بهاراست، تولد آب است و تولد هر چه پاکی و زلالی است .میلادش از هر سو رحمت است. از آن جهت که ادامه ی راه انبیاستفاطمه ( س) امتداد راه انبیاست. اگر او نبود، طریق انبیا ابتر می ماند و این سلسله ی پیوسته به بن بست می رسید. زهرای مرضیه آمد تا به خلقت زن معنا ببخشد و دردانه پدر شود . میلادش خیر کثیر بود در هنگامه تاریکی و جهل . حضرت صدیقه کبری مصداق لولاک لما خلقت الافلاکی بود و مصداق آیه ی تطهیر بود. فاطمه (س) یک زن بود، آنچنان که اسلام می‌خواهد. مظهر یک دختر در برابر پدرش، مظهر یک همسر برابر شویش، مظهر یک مادر برابر فرزندانش و مظهر یک زن مبارز و مسئول در برابر زمان و سرنوشت جامعه اش بود. و در زمان کنونی که با هجمه هایی از سوی دشمنان اسلام مواجه هستیم زنان و دختران ما می توانند با تاسی به دخت یگانه پیغمبر خود را بیمه نموده و از تمامی آسیب ها در امان باشند.

روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی