پیام تبریک رئیس مرکز تجقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر
پیام تبریک رئیس مرکز تجقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر
احمد بایبوردی رئیس مرکز تجقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در گفتگو با روابط عمومی مرکز در آستانه ولادت با سعادت اولین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی (ع) میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر را خدمت امام زمان (عج)، خدمت پدر معنوی شیعیان جهان مقام معظم رهبری و تمام پدران ایران زمین علی الخصوص پدران همکار در مرکز تبریک گفته و آرزوی عمری باعزت و عظمت برای آنان مسئلت نمود

 احمد بایبوردی رئیس مرکز تجقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی در گفتگو با روابط عمومی مرکز در آستانه ولادت  با سعادت اولین ستاره تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی (ع) میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر را خدمت امام زمان (عج)، خدمت پدر معنوی شیعیان جهان مقام معظم رهبری و  تمام پدران ایران زمین علی الخصوص پدران همکار در مرکز تبریک گفته و آرزوی عمری باعزت و عظمت برای آنان مسئلت نمود.

دکتر احمد بایبوردی در خصوص ولادت مولای متقیات گفت: کعبه در هلهله فرشتگان برای میلاد عشق لحظه شماری می کرد میلاد علی (ع) مظهر تمام عشق و صفا و تفسیر بلند عدالت و شجاعت بود مولا! ولادت تو، آفتابی ترین روز تاریخ بود که روشنایی روز را خجل کرد و حجرالاسود، بر دستهای تو بوسه زد ومسجد الحرام، تو را درآغوش گرفت. صفا و مروه به نظاره ات نشستند، تا اینکه همانند آفتاب، از درون کعبه سر زدی. آن گاه، لبخند بر لبان عدالت نقش بست.

وی ادامه داد: روز تولد حضرت علی تنها روز پدر نیست روز بزرگداشت مقام مردانگی و انسانیت است و آن گنجی است که هر کسی نمی تواند دارای آن باشد روز موجودی با محبت به نام پدر است.

دکتر احمد بایبوردی خطاب به پدران امروز بیان داشت: امروز که بزرگ شده‌ای و مسخ دستان خودت، فراموش مکن آن روزی را که دستان کوچکت را درمیان دستان بزرگ پدرت قرارمی‌دادی و او برایت قویترین و بهترین حامی بود! امروز او از تو نه دستان بزرگت را می‌خواهد نه گام‌های استوارت را ،حالا تو تمام آرزویش هستی و دلخوشی روزهای سختی‌اش، او از تو لبخند محبت آمیزی به پاس همه آن روزها  می‌خواهد لبخندت را ازاو دریغ مدار و بدان دستانت هنوز کوچک است و امید و اعتبارت به اعتبار اوست. در روز پدر خداوند را با ناب ترین نیایش‌ها شاکریم و عاشقانه قلبمان را تقدیم پدران بزرگوار می‌کنیم.

وی در پایان سخنان خود با نثار صلواتی به روح پدران سفر کرده و ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی پدران علی الخصوص پدران همکار مرکز بیان نمود:در این شرایط اقتصادی جامعه از خداوند متعال مسئلت می نماییم به حرمت مولای متقیان ، امیر مومنان حضرت علی (ع) هیچ پدری را شرمند خانواده نگرداند.

روابط عمومی مرکز تجقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی آذربایجان شرقی