نوسازی مجموعه ریخته‌گری و ماشین‌سازی تبریز در دستور کار دولت قرار دارد
نوسازی مجموعه ریخته‌گری و ماشین‌سازی تبریز در دستور کار دولت قرار دارد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نوسازی مجموعه ریخته‌گری ماشین سازی و ماشین‌سازی تبریز در دستور کار دولت قرار دارد.

«بابک احمدی» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) امروز در حاشیه بازدید از خطوط تولیدی ماشین سازی و ریخته گری ماشین سازی تبریز به همراه «مالک رحمتی» معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی  در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امیدواریم با همراهی و همدلی که در بدنه دولت وجود دارد و با همکاری وزارت صمت و وزارت امور اقتصاد و دارایی بتوانیم در زمان کوتاهی برنامه بازسازی و بهسازی مجموعه ماشین سازی و ریخته‌گری ماشین سازی تبریز را اجرایی کنیم و تا قبل از پایان دولت سیزدهم شاهد ثمرات این اقدامات باشیم.

وی گفت: پس از اتفاقات ناگواری که در سال‌های گذشته بعد از واگذاری‌ها برای این مجموعه ها افتاده بود مقرر شد یک فرآیند بازسازی و نوسازی در این مجموعه انجام شود که اگر قرار به واگذاری مجدد بود بعد از آماده سازی این اتفاق بیفتد.

احمدی ادامه داد: مجموعه ماشین سازی و ریخته‌گری ماشین سازی تبریز یکی از نگین‌های زرین شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی و صنعت کشور است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: امروز در بازدید مشترک با همکاری وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان خصوصی‌سازی آخرین وضعیت مجموعه ماشین‌سازی تبریز و ریخته‌گری ماشین سازی تبریز مورد بررسی قرار گرفت که البته مسائل مختلف به صورت تخصصی در جلسات متعدد بررسی خواهد شد.