رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: اساس عملکرد سازمان تات بر پایه بهره‌وری منابع استوار است
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: اساس عملکرد سازمان تات بر پایه بهره‌وری منابع استوار است
علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمانه با روسای مراکز و مؤسسات و پژوهشگاه سازمان تات، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مقامات و مسئولان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و مجموعه‌های تحقیقاتی تابعه گفت: تأمین سفره مردم به آباد کردن سازمان تات بستگی دارد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اساس عملکرد سازمان تات را بهره‌وری منابع آب‌وخاک برای  تولید محصولات کشاورزی استوار دانست و عملکرد این سازمان را در افزایش بهره‌وری منابع قابل تحسین ارزیابی کرد.
منادی سفیدان، بهره‌وری و کارآمدی را از مهم‌ترین شاخص‌ها برای ارزیابی سازمان‌ها و ارگان‌ها در  تخصیص بودجه برشمرد و تصریح کرد: تمام ارکان بخش کشاورزی به‌ویژه تلاش‌های دانش محورانه سازمان تات سهم بسزایی در بهره‌مندی از این شاخص حیاتی در مقابله با بحران زیستی و غذایی پیش رو دارند.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر دستاوردهای و یافته‌های تحقیقاتی سازمان تات و مجموعه‌های تحقیقاتی تابعه در جهان و ایران تأکید و اظهار داشت : سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی بخشی از نظام آموزشی کشور است و کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی، سازمان تات را با تمام قوا حمایت می‌کند.
منادی سفیدان بر توجه ویژه مجلس به آموزش و هوشمند سازی سامانه‌های کشاورزی تأکید کرد و تدوین اساسنامه سازمان تات را برای ارائه در مجلس  پیشنهاد داد.