در ورزش، با سیاست کاری ندارم/تمرکزم بر روی مسابقات است
در ورزش، با سیاست کاری ندارم/تمرکزم بر روی مسابقات است
تبریزکهن-علی مبارکی، فوتبالیست محبوب ایرانی، درباره اولویت‌های خود در فوتبال و نگرش خود نسبت به سیاست در ورزش، اظهار داشته است: "من با سیاست کاری ندارم، هدفم فقط ارائه بازی خوب در مسابقات است."

تبریزکهن-علی مبارکی، فوتبالیست محبوب ایرانی، درباره اولویت‌های خود در فوتبال و نگرش خود نسبت به سیاست در ورزش، اظهار داشته است: “من با سیاست کاری ندارم، هدفم فقط ارائه بازی خوب در مسابقات است.”
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛وی دوری از سیاست، تمرکز بر روی مهارتهای خود، نمایش بازی جذاب، هیجان‌انگیز و با کیفیت در زمین فوتبال را از اولویت‌های اصلی خود عنوان کرد و گفت: هدف من ارائه بازی خوب و عالی در مسابقات است.
لژیونر فوتبال ایران با بیان اینکه ورزشگاه باید یک فضای خالص و متمرکز بر ورزش باشد و سیاست در آنجا جایی نداشته باشد، افزود: باید از اختلافات سیاسی درون فوتبال و تفکرات سیاسی در رقابت‌ها و مسابقات خودداری کرد تا وحدت و همبستگی درون ورزشی حفظ شود.
وی افزود: بازیکنان با انگیزه و اراده قوی به میدان می‌روند تا بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارند و از فرصت‌های موجود در بازی استفاده می کنند تا هواداران خود را خوشحال کنند. هدف ما ارائه بازی تماشایی و شگفت‌انگیز است که همه علاقه‌مندان به فوتبال را به وجد آورده و آنها را به حمایت از تیم خود ترغیب کند.